İçeriğe Yönlendir

2010 Chevrolet Cruze LS Ailenin Yeni Üyesi

Ali Darbaz

Recommended Posts

Ümit Türk
Metin Akbal yazdı:

Bazen EDS ikazı gözünden kaçarsa navigasyon sesli uyarıyor falan ;) Hatta yandex te yola not ekleyenler oluyor trafik kazası radar uyarısı vs emoji4.png Açtığım konu vardı bayramda yandex haritalar yorumları şeklinde. Millete eğlence lazım. Yok hamileler bu yoldan gelmesin, böbrek taşına iyi geldi, yolda kaldım bir şişe su verenim yok mu vs emoji16.png

Bende yandex'e yorum yapmıştım. Gerçekten gırgır oluyor orada. Söven sövene. 

Geçen sene bayramda sakarya otobanı bakıma girdiğinde millet neler yazmış neler. Ben lülümü nerede yapacam dinlenme tesislerine çok var altıma bırakcam vallahi falan yazanlar olmuştu.  

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek yazdı:

Bugün Suudi Arabistan plakalı bi Hyundai i10 gördüm yolda, 1.2 motorlu, bagaj camından gördüğüm kadarı ile tavana kadar yük dolu. Adam o araba ile 2500 km yol gelmiş, bir o kadar da gidecek. İyi cesaret, aklıma hemen sen geldin.

@Ali Darbaz

o petrolün su gibi aktığı yerde i10 a mı biniyormuş . keşke ülkeye almasaydık 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Sinan Akgöl yazdı:

Oo eski tip al4 arkama bakmam kaçarim.

Yanlışlık olmasın. Sistemde ZF 4HP14 gözüküyor. 

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Ali Darbaz yazdı:

Yanlışlık olmasın. Sistemde ZF 4HP14 gözüküyor. 

1999 sonrasi al4 diye biliyorum. Al4 sanziman konusunda yazmistim sanirim. Sistemde vin olarak mi bakinca cikiyor yoksa cikis olarak mi. 

1.8 2.0lar 306da zf 4hp14 gozukuyor ama detayli olarak gene bir bakilir. 

Yorum bağlantısı
Koray Demir
Çağlar Bayur yazdı:

bedava

Bu araç tamı tamına 1 sene önce 25k civarıydı. Bedava algısı kısa süre zarfında değişim gösteriyor.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Koray Demir yazdı:

Bu araç tamı tamına 1 sene önce 25k civarıydı. Bedava algısı kısa süre zarfında değişim gösteriyor.

değişir tabii kii seneye de 100K ya bedava denebilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Ali Gök yazdı:

o petrolün su gibi aktığı yerde i10 a mı biniyormuş . keşke ülkeye almasaydık 

Amerikada tofaş parasına v8 alabiliyor iken elektrik süpürgesi Prius'a binenler bunlarla aynı galiba. Arap hiperci gördüm ilk kez, şaşırttı. 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Amerikada tofaş parasına v8 alabiliyor iken elektrik süpürgesi Prius'a binenler bunlarla aynı galiba. Arap hiperci gördüm ilk kez, şaşırttı. 
Demek ki o yağı bol bulmayangillerden.
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Ebrar Tüfek yazdı:

Arap değildir o gelen Bangladeşli isçidir orada 😃  

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Sinan Akgöl yazdı:

Arap değildir o gelen Bangladeşli isçidir orada 😃  

Orta yaşlı V6 camry o arabadan ucuzdur abi, o yüzden şaşırdım 5 bin km dile kolay, tavana kadar dolu aytenle :D

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Günaydın... 

Hanımla hazırlandık. İstanbul walking challenge yapcaz. Hedef 40 km yürümek. 

Bakalım başarabilcezmi. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Köksal Yılmaz yazdı:

Mehmet Pınar ın konusundaki mondiye baksana

Mondeo yaşlı bababım kotasının çok altında. Pejoyu bile beğenmedi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Çağlar Bayur yazdı:

eski toprak, 80 e çıkıp üst segment pejo alacak demek ki

Ben arabayı işgal etmeyi bırakıyorum. iki aşısınıda oldular. Eskiden yaş sınırına takılıyordu, araba bana kalıyordu. Böylesi güzel bir makineyi, İstanbul şehir içinde yıpratmak olmaz. İkinci arabayı almasın. Ben kendim şirketin tahsis ettiği 2020 model Fiat egealar ile işe gider gelirim. Arabayı işgal etmek ve yıpratmaya gerek yok. 15 gündür şirket aracında git gel yapıyorum. Cruze kendimden azad ediyorum. 

AM-JKLWizilcgDoPK1yK49-zjuKu_V45V2lSriqM

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

böyle özel şoförlü güzel son model araba varken. eski gm de evde kalmış olur iyi seçim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)

Dün öğlen Cruze Balıkesir'den geldi. Gece rüyamda kabus gördüm. Babamdan gizli arabaya lpg montajı yapıyordum ve kırmızı atiker enjektörleri vardı. LPG için kabloları sıyırırken babam bizi bastı. Bizde lpg takmıyormuş gibi yapıyorduk ki kâbustan uyandım.  

be4i5jm.jpg

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
  • Mutlu 6
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

babam bizi bastı. Bizde lpg takmıyormuş gibi yapıyorduk ki kâbustan uyandım.  

17bin adım sonrası güneş etkisi, insan bünyesi bunca yürüyüşe uygun değil. güncel tıp 5 bin max. diyor,

sosyetede mağara adamı diyeti vardı bir ara, lakin o zaman insan ömrü 25 sene idi, onu atladılar

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Çağlar Bayur yazdı:

17bin adım sonrası güneş etkisi, insan bünyesi bunca yürüyüşe uygun değil. güncel tıp 5 bin max. diyor,

sosyetede mağara adamı diyeti vardı bir ara, lakin o zaman insan ömrü 25 sene idi, onu atladılar

17 değil 25 bin yürüdüm abi. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

iyii an kötüsü olmasın demiş çinli

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Darbaz yazdı:

Boy 190. Adım en az 80-90cm. 20km üstü yürüyüş. Normal tempoda 4km/s hız var. Hadi sen 5km/s git. 4 saat ne zaman yürüdün günlük yav

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Boy 190. Adım en az 80-90cm. 20km üstü yürüyüş. Normal tempoda 4km/s hız var. Hadi sen 5km/s git. 4 saat ne zaman yürüdün günlük yav

Hanımla her haftasonu Challenge yapıyoz. 4 saate değil 8 9 saate yürüdük. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...