İçeriğe Yönlendir

Satın Alınmalık Connect Hakkında Tavsiye

Bedirhan Tulga

Recommended Posts

Bedirhan Tulga

Merhabalar. Elimizdeki 2008 Van Fiestamızı satıp babama iş gereği connect almak istiyoruz.Gerek Ford gerekte usta 20 yılı aşkındır usta tanışıklığından dolayı connect tercih etmek istiyoruz seçenekler arasından. Olay şu ki connect içerisinde çok fazla model barındırmakta motor ve donanım olarak 35 Bin dolaylarında min 2012 düşük km li model bi araç arıyoruz gördüğüm kadarıyla ve babamın fikrine göre 75 lik modelde yakıtta çok iyi olduğunu söylüyor ve CD motorlu olduğunu söylüyor motor olarak nasıl bir prensini olduğunu bilmiyorum. Bahssettiğinde beyaz 75 lik ve 3 kapılı ve klimalı kasalar olduğunu söyledi babam daha uygun fiyatlı olduğundan. Peki bu fiyata denk modellerinde hangisi alınmalı vereceğimiz paraya gidip en boş opsiyonsuz donanımsız makyajsız kamyonet bi connect almayalım istiyorum babama. Baktığımda motor çeşidinin bol olduğunu görüyorum sizin tavsiyeniz nedir? Makyajlı güzel görünümlü stock kasalar var ama fikir sahibi değilim bana bu konu hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim.Umarım doğru yere almışımdır konuyu.Teşekkürler iyi forumlar.

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Çok seçenek yok, 75 90 110 luk, uzun veya kısa şase klimalı klimasız.

En uygun fiyatlısı kısa şase 75 lik klimasız.

En çok tutulan, 90 lık kısa şase klimalı.

• Teşekkür 2
Yorum bağlantısı
Bedirhan Tulga
10 saat önce, Nihat Palolu yazdı:

Çok seçenek yok, 75 90 110 luk, uzun veya kısa şase klimalı klimasız.

En uygun fiyatlısı kısa şase 75 lik klimasız.

En çok tutulan, 90 lık kısa şase klimalı.

Anladım dediğiniz gibi aslında çok ta model yokmuş.Peki 75 lik ile 90 lık arasında çok performans çekiş farkı yaşanırmı ? Birde dış görüntüsü farklı olan modeller var paket farkımı bilmiyorum bazılarının ön far içleri bi farklı duruyor biri bembayaz biri siyah ayna çerçeveli.

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

75 ile 90 arasında 15 fark var, bana göre az değil. Bende 75 90 arasında kalıp 90 lık almıştım. Paket seçenekleri yok makyajlı makyajsız var model yılına göre.

Farları farklı görünenler sonradan birşeyler yapmışlardır.

Yorum bağlantısı
Bedirhan Tulga
Bir saat önce, Nihat Palolu yazdı:

75 ile 90 arasında 15 fark var, bana göre az değil. Bende 75 90 arasında kalıp 90 lık almıştım. Paket seçenekleri yok makyajlı makyajsız var model yılına göre.

Farları farklı görünenler sonradan birşeyler yapmışlardır.

Anladım teşekkür ederim son durumlar hakkında tekrardan dönüş sağlarım konu için.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zeki Yelboğa

Bu araçların içinde yakıtı yüksek olan 75 lik modeldir. 90 lık alırsanız iyi olur.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

75 likler yakıta hassas değildir, tempolu gidilmek istenirse tüketimi 90 lığın üstüne çıkar, sakin gidişte daha az yakar. arka çift sürgülü kapı olanlar delux, tek sürgü bana kasvetli geliyor. Connect tipi araçların bir önceki sahiplerinde nasıl kullanıldığı önemli, daha yeni 2006 modelini aldım sonra sattım, tık yoktu motoruna anahtar değmemişti hiç arıza yapmamıştı, zira bakımlı idi ve yük taşınmamıştı.

rakamı ucuz olan ilanlara temkinli yaklaşın derim. temizse ve hatta tanıdıktan bulursanız model yılı düşük olanı bile tercih edin,

Yorum bağlantısı
Bedirhan Tulga

Babam ile pek çözüme kavuşamıyoruz. 40 yıllık şöför olunca pek anlaşamadık. 75 lik araç sıkışacağından yakıt artacağını ben de düşünüyorum.Tutturmuş 75 Lik tek sürgü beyaz diye nasıl bir ikna yöntemine başvurup değiştirebiliriz acep? Berlingoyla Partnere yönlendiremiyoruz bile Ford’u bildiğinden Ford servislerinin hepsi tanıdık olduğundan.

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Bütçe düşük olunca babanızda yeni model olsun istediği için 75'lik en boş modeli dışında seçenek kalmıyor.

Şuanki fiyatları konusunda bilgim yok ama 90'lık Delüx modeli herkonuda en ideali(kullanım ve satarken) Birazdaha seri, azdaha donanımlı derseniz 110'luk glx. 90'lıklardada farklı donanım adı altınca 110'luk glx'lerdeki doanımlar eklenip satıldı ;)

Yorum bağlantısı
Bedirhan Tulga
5 saat önce, Uğur Kamil yazdı:

Bütçe düşük olunca babanızda yeni model olsun istediği için 75'lik en boş modeli dışında seçenek kalmıyor.

Şuanki fiyatları konusunda bilgim yok ama 90'lık Delüx modeli herkonuda en ideali(kullanım ve satarken) Birazdaha seri, azdaha donanımlı derseniz 110'luk glx. 90'lıklardada farklı donanım adı altınca 110'luk glx'lerdeki doanımlar eklenip satıldı ;)

Bir bakacağız işte duruma göre modellerini ben de gördüm ama gözüme pek değişiklik çarpmadı göğüsler farklı oluyor gibi genelde.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...