İçeriğe Yönlendir

Otomatik Vites

Doğan Coşkun

Recommended Posts

Doğan Coşkun

Merhaba arkadaşlar. 

Otomatik vites bir araç almak istiyorum. Evliyim ve eşim hamile bu yüzden bagaj kapasitesi benim için önemli artık. Eşimin de kullanması için çünkü hafta içi ben şirket arabası kullanıyorum bir araç arıyorum.

Büyük performans beklentim yok araçtan içinde rahat yolculuk edebileceğim, benzin ve bakım arıza konusunda beni üzmeyecek bir araç benim için ideal araç olacak.

Bütçemiz maksimum 50 bin TL.

Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Coşkun
5 saat önce, Dogan Arsiray yazdı:

2007 2008 Toyota avensis alınabilir. Problemsiz olur.

Teşekkür ederim Avensis hiç incelemiştim. Listeye ekledim.

5 saat önce, Alpay Sumer yazdı:

Biraz detay gerekecek Km boya durumu vs gibi..

Boya takıntım yok. Fakat aracı aldıktan sonra en az beş sene kullanmak istiyorum. Km çok yüksek olursa sıkıntı yaşarım diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Bir saat önce, Doğan Coşkun yazdı:

Teşekkür ederim Avensis hiç incelemiştim. Listeye ekledim.

Boya takıntım yok. Fakat aracı aldıktan sonra en az beş sene kullanmak istiyorum. Km çok yüksek olursa sıkıntı yaşarım diye düşünüyorum.

Toyota da km problem olmaz. Turkmenistanda 700 800 bin km de camry ler vardı.

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Bir gün başıma bir şey düşer de arabayla uğraşmaktan sıkılırsam ben de Toyota alacağım sanırım. :) 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
2 saat önce, Selim Bilgin yazdı:

Bir gün başıma bir şey düşer de arabayla uğraşmaktan sıkılırsam ben de Toyota alacağım sanırım. :) 

Size bir tane 2017-2018 insegia gıder artık aşagısı kesmez :))

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
6 saat önce, Erkan Işık yazdı:

Size bir tane 2017-2018 insegia gıder artık aşagısı kesmez :))

Opel 😶

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Çoçuk beklerken, bizde i10 almıştık. Her türlü yetti bize. Otomatiklerinde bozulanı hiç duymadım. Biz manual kullanıyoruz. Bebek arabamı arabaya göre aldığım için sıkıntı çekmedik. bagajı 210 litre , fakat araba 5 kişilik. fazla eşyaları koymak için ( zaten çoğu çoçuğun ihtiyacı olan şeyler bagaj olması sorun oluyor) fazladan 2 koltuk boş kalıyor. Bebeğin ihtiyaçlarının bulunduğu çanta zaten bagajda olması anlamsız . Bebek arabasından başka bişey bagajda kalmıyordu. Her şey annenin elini atıp alabilceği mesafede olması gerekiyor. 

Dediğim gibi ben i10 yolda kalmıyım, garantisini kullanıp masrafa girmeyim diye aldım. dibine kadar garantisini kullanıdm. Masraf çıkarmadı. Kızım doğduğun beri 30 aydır, bu araba içinde 40000 km yol yaptı. 

Bütçenizi eski bir arabaya harcayabilir veya garantisi devam eden yeni ve küçük bir araba alabilirsiniz. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...