İçeriğe Yönlendir

Kaza Sonrası Muayene

Murat Kırçal

Recommended Posts

Murat Kırçal
(düzenlendi)

Arkadaşlar 22 nisanda yolda buzlanma sonucu Araçla kaydırdık bariyere vurduk , çok şükür kimsenin burnu kanamadan atlattık. Aracın sağ çamurluğu ve radyatör değişti. Aracın klima kompresörü kırılmış , hortumlar filan kırık vaziyette , araç haftaya muayeneye girecek ama , klima kompresöründeki kırığa ve hortumlardan dolayı araç muayenede kalırmı , geçermi , bilemedim. Yardımlarınızı bekliyorum.

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
Baslik duzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp
Arkadaşlar 22 nisanda yolda buzlanma sonucu Araçla kaydırdık bariyere vurduk , çok şükür kimsenin burnu kanamadan atlattık. Aracın sağ çamurluğu ve radyatör değişti. Aracın klima kompresörü kırılmış , hortumlar filan kırık vaziyette , araç haftaya muayeneye girecek ama , klima kompresöründeki kırığa ve hortumlardan dolayı araç muayenede kalırmı , geçermi , bilemedim. Yardımlarınızı bekliyorum.
Gecmis olsun bence geçer klima zarurî bir akşam değil
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yusuf Berke
(düzenlendi)
1 saat önce, Murat Kırçal yazdı:

Klimadan kalmazsınız. Herhangi bir ağır kusur yok klima sistemi ile ilgili.

Havalandırma sisteminde sadece kalorifer için ağır kusur vardır: 

Kalorifer: Yok

Kalorifer: Ön cam buğu giderme çalışmıyor

Kalorifer: İptal edilmiş (2.07.2017 tarihinde kaldırılmıştır)

tarihinde Yusuf Berke tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Sıkıntı çıkarmazlar muayenede ancak güvenlik için ön cam buğu önleyiciyi bir an evvel aktif hale getirtmek lazım. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...