İçeriğe Yönlendir

Google, Huawei ile İşbirliğini Kesti

Selim Kaya

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
19 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Bu iş hiçbirine yaramaz. İos akıllı olun dedi ve noktayı koydu. Aklı başında bir sistem ile Android korkmadan yürüyebilir, veya maçası yerse Çin Apple için parça üretmeyi bırakır. O zaman işler değişir 

her ikisinede (andro-ios) ve özellikle abd ye akıllı olun demek lazım, çin akıllı ol demeye başladı abd ye, abd çinle başedemez geçti o günler, hiçbir şartta ve nükleer savaş sonrası bile, kalanlar yine abd yi ezer, bu durumda beklemediyiz king :) 

yalnız kuyruğuna basılmış abd tehlikelidir, şuan kuyruk zaten ezilmiş durumda, hatta bıraktı kuyruğu aslında....

andro sallantıda, ios ise tamamen bitti benim için, artık beleş verseler almam, alır satarım :)  can sıkmaya başladı bu iş, kaldırıp atıp düz telefona döneriz dert değil, banka işinide pc den hallederiz...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Hep diyorum elimi attığım kurur diye. P30 almayı düşündüm huvay ne oldu. Htc zaten kilidi vurdu gitti. Düşman mı var gönderin beni. 1 hafta sonra tamam işi 

• Beğen 1
  • Mutlu 8
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
4 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Hep diyorum elimi attığım kurur diye. P30 almayı düşündüm huvay ne oldu. Htc zaten kilidi vurdu gitti. Düşman mı var gönderin beni. 1 hafta sonra tamam işi 

Passat almayaydın iyiydi abi 😂

• Beğen 1
  • Mutlu 6
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
18 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

ülen ben de diyorum işlerim neden...  :angry:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
On 22.05.2019 at 15:36, Servet Aydın yazdı:

Yaktın bizi vallahi :) şimdi ios al da tam olsun batsın abd :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
On 22.05.2019 at 15:36, Servet Aydın yazdı:

Abi alacağın olsun ben sana ne yaptım ki benimde başımı yakma çalışıyorsun; :tease3:

bu dediğin üzerinden gidersek land ne zaman batacak bana da git freelander al diyorsun. :) 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Bir saat önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

Abi alacağın olsun ben sana ne yaptım ki benimde başımı yakma çalışıyorsun; :tease3:

bu dediğin üzerinden gidersek land ne zaman batacak bana da git freelander al diyorsun. :) 

Landı hintli aldı ya işte 

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
20 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

tamam biri alsın ama batmasın 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
23 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Aha oda battı, onlarında nükleerde sıkıntısı var abd ile, neyseki bunlar söz dinliyorlar, yoksa gitti land :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...