İçeriğe Yönlendir

Fiesta V - Edirne İçinde Ford Servis Tavsiye Edecek?

Serkan Yılmaz1

Recommended Posts

Serkan Yılmaz1

Merhaba Arkadaşlar,

Fiesta 1,25 75 hp 2003 model lpg bir aracım var, bakım yaptırmam gereken bazı yerleri var. Edirne'de servis tavsiyeleriniz var mı? 

Aracımda bulunan sorunlar şunlar;

- Hafif dahi olsa az bir yokuşta durunca kalkışlarda stop edecek gibi oluyor hatta bazen stop ediyor. 

- 10 - 20 km hızla giderken "tık" "tık" şeklinde bir ses geliyor, bir şey sürtüyor gibi, sanki yolda delik var bende o delik üzerinden geçiyorum gibi oluyor. 

İyi bir usta, servis önerinizi belirtmenizi rica ediyorum. 

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın

Hocam Edirne'de usta bulursanız büyük iş başarmış olursunuz. zira ben fakülteyi orada okudum ve arabam vardı. Usta bulamamaktan İstanbul a gelmişliğim bile vardır. Elektrik ustası vardır bir tane ve o çocuk işini biliyordu. Shell in hemen karşısında 2. yada 3. dükkan olması lazım..

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Serkan Yılmaz1
On 22.05.2019 at 14:13, Tayfun Aydın yazdı:

Hocam Edirne'de usta bulursanız büyük iş başarmış olursunuz. zira ben fakülteyi orada okudum ve arabam vardı. Usta bulamamaktan İstanbul a gelmişliğim bile vardır. Elektrik ustası vardır bir tane ve o çocuk işini biliyordu. Shell in hemen karşısında 2. yada 3. dükkan olması lazım..

URS ford özel servisine gittim, ilgilendiler baya, sorularıma bıkmadan cevap verdiler. Gidecek arkadaşlar için tavsiye ederim. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...