İçeriğe Yönlendir

Nostalji Windows 93 Online

Hasan Karabekiroglu

Recommended Posts

Öner Kurukuz
2 saat önce, Muhittin Kaplan yazdı:

dir

Liste uzun hocam.  /p  yap.  :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
21 dakika önce, Öner Kurukuz yazdı:

Liste uzun hocam.  /p  yap.  :)

/w yi de öneririm. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Vay be, windows 7’de kalmışız, eskimişiz bea..

Ama hatırlıyorum, elimde 95 ve xp cd’leri vardı. Bir iki tane de kurulum cdsi yapmıştım, sık kullanılan programlar vardı onlarda da, winamp falan...

Ne kadar amcam dayım halam teyzem varsa “Emre gel şu bilgisayara bi bak yavaşladı iyice” derlerdi. Her haftasonu birine format atardım.. Vista'dan sonra ben windowstan tiksinmeye başladım. Sonra 7 geldi, güzel oldu her şey. Sonra doctus ile tanıştım. Format olayını azalttım. 8’den itibaren hiç format atmadım, elimi bile süremedim..

i7 bilgisayarımda halen w7 var..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
4 saat önce, Recep Selim Kaya yazdı:

Vista, 7 ‘den önceydi yahu. Adını bile anmayalım zaten. ME kullanırım daha iyi. 

Hee orda biraz devreler yanmış. Düzelteyim

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
6 saat önce, Emre Şimşek yazdı:

i7 bilgisayarımda halen w7 var.. 

10 kurun da performans alın :)

Yorum bağlantısı
Talat Tekin

half life 3 default_sad.png yaşlandık be.

online oynayacak adam bulamazdıl bölüm geçme kısmı vardı oradan bölüm geçerek yaratık vururduk default_smile.png

win95i hatırlıyorum sadece

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Benim zamanimda gelecekten gelen jhon titor vardi. Adam 1978 model İbm computer ariyordu. Bulunca dünyayi kurtarmak için gelecege dönecekti. 

Ne oldu acaba buldumu bilgisayari, kurtardimi bizi. 

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
1 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

10 kurun da performans alın :)

Zamanında geçiş sürecinde Sony sitesinden tavsiye etmediği için kaldım 7'de.

Yorum bağlantısı
Azad Mirzade

win 95 le açtım gözümü hala dün gibi aklımda o biçimsiz pencereler vs neyse ki mouse kullanabiliyorduk :)

win10+ ssd güzel performans, geçen hdd li bir pc ye format atıyorum kendimden geçecektim nerdeyse :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Geçen seneye kadar office 2003 key'ini ezbere biliyordum. Şimdi ilk 5 karakteri söyleseler yine devamı getiririm muhtemelen :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

@A. Yıldırım Yıldız merhaba. Paylaştığınız içerik yasal bir paylaşım olmadığından gizlenmiştir. Bilginize. 

@Azad Mirzade merhaba. Yasal olmayan içeriğe cevabınızda ilgili içerik göründüğünden gizlenmiştir. Bilginize. 

Bahsi geçen içerik KEY dediğimiz numaralar bütünüdür. Ahalinin bilgisine. 

Yorum bağlantısı
Hakan Tarım

hayatımda ls -la'yı dır'dan daha fazla kullanmışımdır. 

köfteleri listelemek hoş oluyor arasıra :D :D :D 

Yorum bağlantısı
Azad Mirzade
1 saat önce, Recep Selim Kaya yazdı:

@A. Yıldırım Yıldız merhaba. Paylaştığınız içerik yasal bir paylaşım olmadığından gizlenmiştir. Bilginize. 

@Azad Mirzade merhaba. Yasal olmayan içeriğe cevabınızda ilgili içerik göründüğünden gizlenmiştir. Bilginize. 

Hocam iyi de 93 lisansı yok ki artık yasallığı kalmadı yani pek 😃 Neyse siz daha iyisini bilirsiniz tabi.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
2 saat önce, Recep Selim Kaya yazdı:

Torbacı numarası sanmıştım ben de. 😀

1 saat önce, Hakan Tarım yazdı:

hayatımda ls -la'yı dır'dan daha fazla kullanmışımdır. 

köfteleri listelemek hoş oluyor arasıra :D :D :D 

Linux bilen köfteci ilk defa görüyorum.

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
2 saat önce, Azad Mirzade yazdı:

Hocam iyi de 93 lisansı yok ki artık yasallığı kalmadı yani pek 😃 Neyse siz daha iyisini bilirsiniz tabi.

Abandonware denen bir durum var ama ne olur ne olmaz. 

Anlayışınız için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
A. Yıldırım Yıldız
[mention=82706]A. Yıldırım Yıldız[/mention] merhaba. Paylaştığınız içerik yasal bir paylaşım olmadığından gizlenmiştir. Bilginize. 

[mention=83179]Azad Mirzade[/mention] merhaba. Yasal olmayan içeriğe cevabınızda ilgili içerik göründüğünden gizlenmiştir. Bilginize. 

Yazdigim windows 99 keyi idi. Ve epey senedir microsoft kendisi dagitiyor 95 ve 98 keylerini. Yani illegal bir durum yok. Bilginiz olsun diye not duseyim dedim.

Hatta artik amerikan mensili sitelerde dahi rahatlikla paylasiliyor isolari. Yani o derece umrunda microsoftun. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Win98 denilince mafia ve NFS Porsche geliyor aklıma

Bide midtown madness

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Midtown Madness’ı iyi oynuyoruz diye 12 kişiden iyi bir dayak yemiştik 4 arkadaş. Hey gidi

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Azad Mirzade
(düzenlendi)

Naptınız ya, nerelere gittim şimdi. Yıl 2000 Kafenin adı millenyum!

Atari salonu çocuğuyuz tabi, haggar, mustapha, captain comanda, street fighter, tekken filan içimizde mıh! gibi.

Neyse biliyorlar ya oyuncuyum aldılar götürdüler bu kafeye, bu arada eve pc aldırmışım ödev yapıcam en birinci ben olucam diye ama tek bildiğim oyun test drive :D  NFS underground 2 filan.

Kafeden içeri girdik, baktım millet oynuyor, adam taksiden iniyor otobüse biniyor, lan dedim noluyor, ben bi sevindirik, aman Allahım! :D

böyleydi tanışmamız middown madnesla. Ya durun bulayım da yükleyip oynayayım şunu.

Tiberium sun oynamak isteyenler online siteleri var, 2-3 sürümü indirip oynayabiliyorsunuz.

tarihinde Azad Mirzade tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...