İçeriğe Yönlendir

Oto Lastik Fiyatları Uzaya Çıkmış.

Emrah Altun

Recommended Posts

Emre Şimşek

Lastiğin ortalama ömrü araca takıldıktan itibaren 3 yıl. Ondan sonrası kullanılabiliyor ama zulüm oluyor. Continental P C 5 kullandım o bile böyleydi.

Ben Emrah Beyin sorduğu lastikleri bilmiyorum ama şimdiye kadar 205 55 16’da iki marka gördüm biri Falken diğeri Conti idi ve Falken canavar gibiydi..

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
5 saat önce, Yasin Mümin Şimşek yazdı:

Lastik fiyatları çok uçmuş. 2-3 yıllık çıkma goodyear mı alsam yoksa linkteki starmaxxları mı karar veremedim. Sizce  linkteki starmaxx lastikler nasıl? kullanan var mı

https://www.hepsiburada.com/starmaxx-205-55r16-91h-naturen-st562-uretim-yili-2019-p-HBV00000DBUAH?magaza=Yılkarlas Otomotiv

2-3 yıllık çıkma yerine 2-3 yıllık kullanılmamış lastik bulmaya çalışın. Neredeyse yarı fiyatına veriyorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı

Sıfır alacaksanız sawa yada bir bakın derim. Yumuşaktır. Googyear üretimidir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

3 yıllık çıkma lastik... Zaten 4 sene kullanılan lastiğin en kötü yılını kullanmak... sıfır fiyatının 1/4 ünden ucuz olmalı almak için. İkinci el alacağım en son şey lastik.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
6 saat önce, Yasin Mümin Şimşek yazdı:

Lastik fiyatları çok uçmuş. 2-3 yıllık çıkma goodyear mı alsam yoksa linkteki starmaxxları mı karar veremedim. Sizce  linkteki starmaxx lastikler nasıl? kullanan var mı

https://www.hepsiburada.com/starmaxx-205-55r16-91h-naturen-st562-uretim-yili-2019-p-HBV00000DBUAH?magaza=Yılkarlas Otomotiv

Ben ikisini de almazdım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Starmaxx hamur, desen, kalite vs petlas ile aynı imiş, petlas talebası vardı ama her ikisinin de bayisiydi muhtemelen.

Yorum bağlantısı
Koray Demir
17 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Starmaxx hamur, desen, kalite vs petlas ile aynı imiş, petlas talebası vardı ama her ikisinin de bayisiydi muhtemelen.

Aynı lastik. Avrupa’da Starmaxx ismi ile pazarlanıyor.

Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Bütçeyi bir tık zorlayıp Nokian Line aldık. İnşallah üzmez.

Üzerse bu son mesajım olur heralde. Daha da yazmazsam bilin ki üzmüştür :) :) 

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Hayırlı olsun, kazasız belasız.
Konuda geçen en iyi lastiklerden, kafaniz rahat olsun.

Yorum bağlantısı
  • 9 ay sonra...
Evren Erakçora

175 65 14 Lassa Greenways i babam 275 Tl den almış. 4 adet 1100 TL.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Köksal Yılmaz

Piyasada gerçekleşen lastik alımları diye bi konu vardı bulamadım, bunu hortlatayım

Pendik sanayi 350 tl/adet lastik fiyatı 4 taksit, sibop+rot 100 tl nakit indirimli hali

c732723283f0618fe06e0cd564610a66.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir
Köksal Yılmaz yazdı:

Piyasada gerçekleşen lastik alımları diye bi konu vardı bulamadım, 

Hayırlı olsun. İlgili konunun linki:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...