İçeriğe Yönlendir

Telefonlarımız Bizi Dinliyor. Bu Nasıl Bir Kaos?

Ali Darbaz

Recommended Posts

Servet Aydın
2 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Ben senin telefondan o akşaöhöhö höhöhö röh. :fiuw:

Senin konuşman sonrası tai masaj sistemi bilgi mesajları ve videoları gelmeye başladı zaten. Tamamen bilimsel olarak takip ediyorum ve sağlık için valla bak 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
11 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

sen kurtuldunu sanıyorsun, sizde fark sanki korunuyormuşsunuz izlenimi o kadar :D

Şu an benim gördüğüm sadece google aramalarım takipte.. 

onun dışında ben bir şey yakalamadım.. :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
17 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

zaten olay yakalanmamakta, bizde açıktan belli ediyor adamlar, o derece güveniyorlar kendilerine :)

acil sistem değişikliği şart, yada 3310 a döneceğiz en sağlamı...

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
17 dakika önce, Fatih Evcin yazdı:

Bana da bir işaret geldi :)

3f054a9377e3883c53148d56c73a2881.jpg

Büyük bir ihtial ile, google fotoraflara yüklenen resimlerinizde, sizin saçlarınızın seyrekleştiğini yapay zeka analiz etti. Az çok resimlerdeki farkları anlamıştır. orta yaş depresyonuna gireceğini tahmin edip, saç ekmeye yönlendirmiştir. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Bir saat önce, Servet Aydın yazdı:

Bende hiçbir Ukrayna'lı ile görüşmediğim halde reklamları geliyor. Madurum 

normal tamam hiç biri ile görüşmedin ama bütün seyahat planları o yönde :tease3:

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Bir saat önce, Ali Darbaz yazdı:

Büyük bir ihtial ile, google fotoraflara yüklenen resimlerinizde, sizin saçlarınızın seyrekleştiğini yapay zeka analiz etti. Az çok resimlerdeki farkları anlamıştır. orta yaş depresyonuna gireceğini tahmin edip, saç ekmeye yönlendirmiştir. 

:D ben saçlarımın normal olduğunu sanıyordum ama madem yapay zeka analiz etmiş ektiririz :) 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Ali Gök

alın az önce olan.

birşey için para lazımdı arkadaşa 15 16 bin kredi çeksek ne olur ödemesi erteleme flan da olur şimdi bayram ayağına dedim.

10 dk sonra en para uygulamasından gelen bildirim  aşağıda.

DOVM7Z.png

• Beğen 3
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Arslan

Whatsapp hariç hiç bir sosyal medya uygulaması kullanmıyorum.

Telefone çok gerekli olan dısında asla uygulama kurmam.

Ama ne zaman bir yerde kredi vs ürün konuşsak aynı gün o konu ile ilgili mailler sms ler yağıyor.

Üstelik sayısız mail ve sms hesabını otomatik spama gönderdiğim halde.

Akıllı telefon kullandıkça kaçarı yok.

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

İnsana çip takılabilir mi? Evet takılabilir. E hadi takalım. Yok hemen olmaz önden alıştırmak lazım. E ne yapacağız? Ellerine cep telefonu verelim şimdilik, çip sonra :D

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Bir saat önce, Ali Gök yazdı:

alın az önce olan.

birşey için para lazımdı arkadaşa 15 16 bin kredi çeksek ne olur ödemesi erteleme flan da olur şimdi bayram ayağına dedim.

kapat a bastın değilmi :) hatta sil ve engelleye da bas :D

3 dakika önce, Nihat Palolu yazdı:

İnsana çip takılabilir mi? Evet takılabilir. E hadi takalım. Yok hemen olmaz önden alıştırmak lazım. E ne yapacağız? Ellerine cep telefonu verelim şimdilik, çip sonra :D

eee  ilerde olacak olan normal şey bu, devletler olacak ama lafta, dünya federasyonu olacak ve tüm insanlar izlenecek, baş kaldıran ezilecek, bu arada gezegen ağır hasarlı ve ww3 ten sonra sağ kalanlarla devam edeceğiz, geleceğin dünyası bu :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya
5 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Hala İphone kullanıyorsun sanırım.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
2 saat önce, Nihat Palolu yazdı:

Dün akşam bir belgeselde eline çip taktıran fabrika çalışanlarını izledim(abd de geçiyordu mevzu), biraz büyükçe bir iğne ile el üzerine yerleştiriyorlar, temassız kart gibi otomat vs kullanıp şenleniyorlardı

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
38 dakika önce, Mehmet Kaya yazdı:

Hala İphone kullanıyorsun sanırım.

Adamlar karı kız muhabbeti veya lig muhabbetini iplemiyor. Büyük oynuyorlar. Lafı hiç oralara getirme hoca 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
9 saat önce, Ali Darbaz yazdı:

Telefonda sadece Googe fit, Yandex, google maps, Youtube ve Torque pro yazılımı kaldı. İnstagram ve Facebooka chrome üzerinden girip, işimi hallediyorum. 

o da yetmez, mesela evden aynı wifi dan başka cihazda yapılan aramalar ile iligiili o ağa bağlı diğer wifi cihazlara da reklam yağar...

7 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Ortam dinleme okey de, dinleyen kim. Misal beni dinleyen. Acıyorum valla kendisine 

karnımmmmmmmm.... tem de ifade vermişmiydiniz Sn. King?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
50 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

T.E.M. 6 ay dinledi de sonra ne hale geldiklerini ifade verirken anladım 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
1 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

o da yetmez, mesela evden aynı wifi dan başka cihazda yapılan aramalar ile iligiili o ağa bağlı diğer wifi cihazlara da reklam yağar...

Buradan 3 sezonluk dizi çıkar gibime geliyor

Bir saat önce, Servet Aydın yazdı:

T.E.M. 6 ay dinledi de sonra ne hale geldiklerini ifade verirken anladım 

Yorum bağlantısı
Muhammed Orak

abd nin huawei'ye yaptırım uygularken kendi yediği haltları görmezden gelmesi sinir bozucu, android, ios, windows, hepsi tiksindirici şekilde veri topluyor ve bu işten para kazanan herkes memnun.

ne demişler bir ürün ücretsiz ise ürün sizsiniz.

Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan

6 beğenmede, "siyasal yönelimi" %90 civarında doğru tespit ediyorlar.

BigData oluştu. Yani yıllar önce internete ulaşmak zor iken, şimdi doğru bilgiye ulaşmak zor.

Bu oluşan devasa veriyi, Makine öğrenmesi ve Yapay zeka ile tasnif ediyorlar (Regresyon Analizleri, Kümeleme, Yapay Sinir Ağları vb). Sonra gelsin reklamlar, gitsin ticaret.En cazibeli olan ise istihbarat.

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
(düzenlendi)

Gecen iphone kullanan bir arkadasimin dedigi: yazarak bir sey ariyorum, bununla ilgili reklam geliyor. Bu cepte zaten. Ortamda bir sey konusuyorum yine reklam geliyor bunu da anladim diyor. Ama yazmadigim konusmadigim sadece dusundugum seyin reklami nasil cikiyor yahu diyor :D bu diger isletim sistemlerinde de ayni.

Olay şu: herkesin internette belli platformlarda sanal kimligi var. Bu kimlikler sizi sizden iyi taniyor. Sizin birakin dusunmeyi, dusunme ihtimaliniz olan seyleri bile karsiniza cikarabiliyor.

Bunlarin cogu amerikali tabi. Çinlileri bitirecegiz derken kendi yapriklarini sakliyorlar bir sekilde. Bu arada çinlilerle oynamalari atesle oynamak gibi geliyor bana

tarihinde Eren Gökmen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
alın az önce olan.

DOVM7Z.png

Yuh. Her şeyi dinlemişler. [emoji23][emoji23]
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
36 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Yuh. Her şeyi dinlemişler. emoji23.pngemoji23.png

Dinnng (bildirim sesi) " Dinlendiğinizi mi düşünüyorsunuz, anti casus uygulamamızı indirin, tüm evhamlarınızdan kurtulun."

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...