İçeriğe Yönlendir

Kuga - Araca Sonradan Opsiyon Ekletebilir miyim?

Baran Polat

Recommended Posts

Metin Akbal
3 saat önce, Gökhan Albayrak yazdı:

İşte daha ilk mesajda yazılması gereken cümle bu.

35 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Düşünemedik bak :). Kesitirip atmak kolay. 

Bence ilk mesajda yazılması gereken cümle, kestirip atmak kolay :D

Mantık şu olmalı, kırılan bizden değildir.

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
39 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Düşünemedik bak :). Kesitirip atmak kolay. 

Olması gerek ne zaman kestirip atmak oldu ki? Şu “Dünya” ‘da kaç tane daha Servet Aydın var ki tavan kestirsin? Elbet satıp cam tavanlısı alınacak? 

Kestirip atmadın ya abi, şimdi konu sahibi aracının tavanını kestirip atacak mı?

Yorum bağlantısı
Ali Gök

tavanını sunruf  için kestirdim diyen birine ben hayatta inanmam. araba muhtemelen piyasasından 20 kağıt aşağıda pert parasına gider

bu zarar edilecek + şahin tarzı bir tavanla gezeceğime arabayı satar cam tavanlısını alırım. konudaki net fikrim budur.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Baran Polat
(düzenlendi)

Abiler hepinize teşekkürler cevaplarınız için. Ben genel olarak sordum aslında ondan opsiyon olarak başlık açtım ama cam tavanı daha çok istediğimden özellikle belirtme gereği duydum ondam konu cam tavan üzerinden yürüdü galiba. Sorum aslında tüm opsiyonlar için geçerli. Kimisi ilk mesajda "garanti dışı kalır" yazıp geçmek yeterlidir demiş benim için yeterli bir cevap değil bu sadece öğrenmek istiyorum. Cevap veren herkese teşekkürler. 

tarihinde Baran Polat tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
1 saat önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Olması gerek ne zaman kestirip atmak oldu ki? Şu “Dünya” ‘da kaç tane daha Servet Aydın var ki tavan kestirsin? Elbet satıp cam tavanlısı alınacak? 

Kestirip atmadın ya abi, şimdi konu sahibi aracının tavanını kestirip atacak mı?

Anlatırsın artıyı eksiyi. Mal sahibi kararını verir. Bizdeki bu olmaz zihniyeti ile arpa boyu yol gidemiyoruz. 

Bir saat önce, Ali Gök yazdı:

tavanını sunruf  için kestirdim diyen birine ben hayatta inanmam.

araba muhtemelen piyasasından 20 kağıt aşağıda pert parasına gider

Kestim taktım diyorum inanmam diyorsun, kaç tane işlem yapılmış araç gördün kaç tane aldın sattın ki konuşuyorsun içi boş cümleler ile 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
(düzenlendi)
8 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Kestim taktım diyorum inanmam diyorsun, kaç tane işlem yapılmış araç gördün kaç tane aldın sattın ki konuşuyorsun içi boş cümleler ile 

ben sana yapmadın yalan söylüyorsun mu dedim ?

hyundaim varken eralarına yapan arkadaşlar vardı. toplantı vardı gitmiştim 3 4 defa hepsinde de inceledim hepsi kötü görünüyordu 

var cümlenin içini dolduruver abi bi ara

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Baran Polat

Yurt dışında insanlar keyfi araba boyatırken bizde araba boyatmak arabanın değerini düşüren bi unsur oluyor. Sanırım bu tür zihniyet hakim olduğundan herkes olumsuz bakıyor arabadaki değişikliğe. 

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
1 dakika önce, Ali Gök yazdı:

1 saat önce, Ali Gök yazdı:

"tavanını sunruf  için kestirdim diyen birine ben hayatta inanmam. araba muhtemelen piyasasından 20 kağıt aşağıda pert parasına gider"

1 dakika önce, Baran Polat yazdı:

Yurt dışında insanlar keyfi araba boyatırken bizde araba boyatmak arabanın değerini düşüren bi unsur oluyor. Sanırım bu tür zihniyet hakim olduğundan herkes olumsuz bakıyor arabadaki değişikliğe. 

Demir yığını alt tarafı 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Gök
4 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

ben sana demedim.

araba alacak olsam sunruf için tavan kesildi dese adam inanmam. kaza yapmış araba yada üzerine bişe düşmüş diye düşünürüm.

sen niye üstüne aldın cümleyi onu çok anlamadım ama  neyse

Yorum bağlantısı
Ali Gök
(düzenlendi)
8 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Yazdığına bir daha bak. Tavanı sanruf için kesene inanmam nokta 

doğru inanmam . biri bana 2018 model araba satacak olsa zevkine kestim dese inanmam. 

yapan yapar ayrı konu.  senin bunu yapmış olman benim  x bir kişinin sanruf için tavan kesmesine inanmam. sen kesmişsindir ona bişe demem zevk meselesi 

çok alıngansın bugün

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Alınganlık ile alakası yok. Kazık kadar insan ağzında çıkana klavyeye dökülene dikkat edecek. Demir yığınına demir gözüyle baktığımız gün normal gelir bunlar gözlere

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
(düzenlendi)

Servet abi ayip oluyor

beni taniyorsun sen bu dedigini deme bana

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Bir saat önce, Ali Gök yazdı:

hyundaim varken eralarına yapan arkadaşlar vardı. toplantı vardı gitmiştim 3 4 defa hepsinde de inceledim hepsi kötü görünüyordu 

Bu mu şimdi kıstas? 500 tllik sanruf takmış ki bütçesi ona el vermiş, birde becerememiş. Sıfır araba alıp göm bakalım webastoyu. Benim diyen bilmiş anlayabilir mi, banttan çıkandan daha iyi oluyor mu görelim. Toledo 2004 modeldi, 2005 yılında çok iyi paraya gitti, 2007 yılında 2005 starex çok iyi paraya gitti. Hepi topu 50x40 cm metal erinden çıkacak, sonra araba tavanına ne oldu da sanruf takıldı diye düşünülecek. En fazla saksı düşer de o kadar hasar verir, başka ne olacak

Yorum bağlantısı
Selim Kaya
4 dakika önce, Murat Atagenç yazdı:

Çay, sigara getirin Servet abime :)

Vakit girmedi daha dur hele. 61 günü var bunun. Gerçi Servet abi Gebze ‘de. 41 de olur sanırım. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Murat Atagenç
1 dakika önce, Recep Selim Kaya yazdı:

Vakit girmedi daha dur hele. 61 günü var bunun. Gerçi Servet abi Gebze ‘de. 41 de olur sanırım. 

@Gökhan Albayrak

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Çayı sigarası yok bunun. Yapılabilir mi sorusu geliyor x konu hakkında. Yok olmaz. Sebep sebep yok çünkü olmaz yazan kendi fikrini yazıyor. Teknik bir olayın teknik cevabı olur, maliyeti ilerleyişi süreç vs yazılır ki soru soran bilsin öğrensin. Yaşamın her alanında kestirip atmaya başladık. E yapılmışı var. Yazmış adam orada. Yok inanmam. Sebep, araba parande attı amuda kalktı. Facede sorular ve cevapların olduğu gruplara gidiyoruz hızlıca 

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
12 dakika önce, Murat Atagenç yazdı:

Yahu Trabzonlu olmanın faturasını ödüyorum resmen. 2 gündür farklı mecralarda bu betül hanımın tweetine yada her neyse cevap veriyorum. 

Bize Her Yer Trabzon, herşey değil. Yavaş yavaş anlayacak bu betül ve gibileri. Topluma sabır diliyorum. 

Yorum bağlantısı
Ali Gök
(düzenlendi)

Tamam konusuruz suan bise  demiyorum farkli bir problem var sanirim .  Bu muamele bana olmamali 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Baran Polat
7 dakika önce, Sezgin Yılmaz yazdı:

İsteyen oem de takar , ki ingiltereden Ford ka icin alip takan forumda arkadas vardi sanırım.
Oem 330 paund . Türkiye de araclar yatırım araci olarak görülüyor ne yazikki.
Hiz sabitleyici den sonra
Ben de taktirmayi düşünüyorum sunroof

https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.co.uk%2Fulk%2Fitm%2F113257107426

330 Pound mu :D ülkemizde niye 10 binleri buluyor bu işlem...

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
49 dakika önce, Ali Gök yazdı:

Tamam konusuruz suan bise  demiyorum farkli bir problem var sanirim .  Bu muamele bana olmamali 

Banada ikidir, sürüş stilime laf atiyo. Artik ciddiye almiyom. Oruçtandir diyorum. :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
4 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Facede sorular ve cevapların olduğu gruplara gidiyoruz hızlıca 

Evet orda da insanlar hemen kavgaya hazır. 

Hatır gönül yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...