İçeriğe Yönlendir

Vodafone SDN Sim Kartı Çok İyi Çekiyormuş

Ramazan Başkan

Recommended Posts

Erhan Doruk
22 dakika önce, Selçuk Bakış yazdı:

Git gel yaparak tarifenizi düşürebilirsiniz, temsilciye inanmayın.

Bazen 3ay içinde taşıma yapamazsınız diyorlar. Trcell den tt a geçtim. Geri döneyim dedim hoşgeldin tarifesiyle geçememiştim. Tt den devam ediyorum. 

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Bazen 3ay içinde taşıma yapamazsınız diyorlar. Trcell den tt a geçtim. Geri döneyim dedim hoşgeldin tarifesiyle geçememiştim. Tt den devam ediyorum. 
Turkcell de öyle bir şey yok ama 45 gün kuralı var oda hazır kart fatura arasında diye hatırlıyorum.
Yorum bağlantısı

Turkcell de yeni müşteri muamelesi görmek için en az 90 gün başka operatörde kalmak gerekiyordu, değiştimi bilmem. Pahalı olmasının dışında hiçbiri turkcell gibi değil bu su götürmez gerçek.

Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

Ben turkcell kullanıcısıyım 2 yıldır. Uygun tarife olmayınca kısa süreliğine pttcelle geçtim. Zira diğer operatörlerde 3 ay kalmam gerekiyordu. Pttcellde böyle bir sınırlama yoktu. 6 gün pttcellde kaldıktan sonra tekrar numaramı turkcelle taşıdım. Numara taşımayla gelene daha uygun tarife veriyorlar. Neyse 6 gün türk telekom alt yapısını kullanmış oldum pttcell ile. Turkcellin ne kadar iyi çektiğini de deneyimlemiş oldum. Asansörde bile türkcell çekiyor. Ayrıca internet hızı sosyal medya hesaplarındaki video hızlarında bile çok rahat farkediliyor. Benim ve hanımın köyünde sadece turkcellin interneti çektiği için el mahkum ama şehir merkezinde de hakkaten hız olarak çok önde.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Vodafone hattımı lifecell 10 gb internet+1000 dk bayağı uzun bir ek listesi olan Turkcell e taşıdım 54 tl 1 yıl kontratlı.

Ben de bu ay başında aynı tarifeye geçtim.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Celal Aydın
Git gel yaparak tarifenizi düşürebilirsiniz, temsilciye inanmayın.

İşte buna sinir oluyorum. Abi 95 yılından (ilk kuruluş tarihi nerdeyse) bu yana takır takır kullanan eski müşteriye yapmayın bari bunu. Uğraştırmayın insanları.
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

İşte buna sinir oluyorum. Abi 95 yılından (ilk kuruluş tarihi nerdeyse) bu yana takır takır kullanan eski müşteriye yapmayın bari bunu. Uğraştırmayın insanları.
Uğraşmayanlardan güzel getiri var maalesef. Aynı tarife devam etse bile o kadar çok devam eden olur ki, sanırım rekabet piyasası buna engel oluyor olabilir.
Pastanın büyük dilimi Turkcell de.
Yorum bağlantısı
Celal Aydın
Uğraşmayanlardan güzel getiri var maalesef. Aynı tarife devam etse bile o kadar çok devam eden olur ki, sanırım rekabet piyasası buna engel oluyor olabilir.
Pastanın büyük dilimi Turkcell de.

Maalesef.
Kapitalist düzende sadakat bir işe yaramıyor.
Nasıl olsa tıpış tıpış gelecekler avcumun içine mantığı var.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Atagenç
1 saat önce, Fatih Mehmet Uslu yazdı:

Ben turkcell kullanıcısıyım 2 yıldır. Uygun tarife olmayınca kısa süreliğine pttcelle geçtim. Zira diğer operatörlerde 3 ay kalmam gerekiyordu. Pttcellde böyle bir sınırlama yoktu. 6 gün pttcellde kaldıktan sonra tekrar numaramı turkcelle taşıdım. Numara taşımayla gelene daha uygun tarife veriyorlar. Neyse 6 gün türk telekom alt yapısını kullanmış oldum pttcell ile. Turkcellin ne kadar iyi çektiğini de deneyimlemiş oldum. Asansörde bile türkcell çekiyor. Ayrıca internet hızı sosyal medya hesaplarındaki video hızlarında bile çok rahat farkediliyor. Benim ve hanımın köyünde sadece turkcellin interneti çektiği için el mahkum ama şehir merkezinde de hakkaten hız olarak çok önde.

Bu sene içerisinde mi yaptınız bu işlemi? Ona göre bende temmuz ayında yapmam gerekiyorda.

Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu
Bir saat önce, Murat Atagenç yazdı:

Bu sene içerisinde mi yaptınız bu işlemi? Ona göre bende temmuz ayında yapmam gerekiyorda.

2 gün önce

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Tuna

SDN cekmeyen yerde telefonunuzun cekmesini saglamaz. Hizmet kalitesi, bant genisligi gibi konulari operatorun daha kolay yonetmesini saglayacak.

Yorum bağlantısı
Emre Usta

Surekli tahakkutum bitince operator degistiriyorum.Simdi degerli musteri oluyorum. Suan vodafone red kullaniyorum 10 gb 1000 dk heryone vodafone ve sabit hatlar sinirsiz konusma 1000 sms 47.5 TL whatsapp ve spotfy internet paketini harcamiyor.

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Bugün Vodafone müşteri hizmetlerinden aradılar. (Daha önce hiç aranmamıştım.)

Bant kaydı dinletiyorlar size özel avantajlarımızdan yararlanmak ist... derken kapattım telefonu. :) Gerek yok gereksiz aksiyona :) 

Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp

Eski Turkcell kullanıcısı idim fiyat için vadofone ve türk telekoma geçtim ama dayanamayıp turkcell geri döndüm fiyat harici memnunum çoğu yerde cekiyor

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...