İçeriğe Yönlendir

2015 Focus'un Piyasası

Gökhan Çoşkun

Recommended Posts

Gökhan Çoşkun

iyi günler dilerim.

2015 model Focus- TrendX - 70bin km de  1.6 dizel focus"un ederi nedir sizce? boya ve değişen yok araçta.

malum sitelere baktığımda 70-85bin TL arası fiyatlar var ama bana biraz fazla gibi geldi.

Yorum bağlantısı
Vasfi Gişten

Otokoç ve birmot filo araçlarını satıyor faizsiz 12 ay taksit kredi veriyor. Bazen çok temiz arabalar denk geliyor banka müdürü vs kullanmış. Ablama 2015 96k da focus aldık bagaj kapağı değişmiş 3 parça boya var 63bin tl 3 ay oluyor alalı şimdi piyasa biraz daha yukseldi ama yinede çok uygun araçlar denk gelebiliyor. Değişen boya takıntısı bir çoğumuzda var ama çok küçük şeylere değişim yada boya yapıyorlar çoğunda fotoğraflarıda gösteriyorlar.Filo aracı olduğunu kafaya takmayanlar için iyi fırsat bence. Gerçi buradaki ben dahil çoğu arkadaş arabasına önem veriyor filo araçlarına bakmaz. 🙂

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Çoşkun
(düzenlendi)
Bir saat önce, Vasfi Gişten yazdı:

Otokoç ve birmot filo araçlarını satıyor faizsiz 12 ay taksit kredi veriyor. Bazen çok temiz arabalar denk geliyor banka müdürü vs kullanmış. Ablama 2015 96k da focus aldık bagaj kapağı değişmiş 3 parça boya var 63bin tl 3 ay oluyor alalı şimdi piyasa biraz daha yukseldi ama yinede çok uygun araçlar denk gelebiliyor. Değişen boya takıntısı bir çoğumuzda var ama çok küçük şeylere değişim yada boya yapıyorlar çoğunda fotoğraflarıda gösteriyorlar.Filo aracı olduğunu kafaya takmayanlar için iyi fırsat bence. Gerçi buradaki ben dahil çoğu arkadaş arabasına önem veriyor filo araçlarına bakmaz. 🙂

bizde ford bayisinden almistik zaten dediğiniz gibi. sizinkinin fiyatı uygunmuş şuanda 70bin tl civarı gider gibi o zaman.

78bin TL ye ilan açtım. babam satmak istediğini söyledi sabah ani bir karar ile.  "dakka başı arıyorlar, ucuzamı koyduk yoksa " diye serzenişte bulunduda. merak ettim sormak istedim :)

tarihinde Gökhan Çoşkun tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Karahan

Bende 78bin de Style paket aldım. Alalı neredeyse 1 ay olacak. 70 500 TL ye sol arka kapı ve sol arka çamurluk boyalı başka da hatası yok. Fikir verebilir belki size 😊

Bir saat önce, Vasfi Gişten yazdı:

O araçları internetten mi satıyorlar yoksa bayi de mi nasıl satılıyor 

Yorum bağlantısı
Vasfi Gişten
1 saat önce, Mustafa Karaca yazdı:

Bende 78bin de Style paket aldım. Alalı neredeyse 1 ay olacak. 70 500 TL ye sol arka kapı ve sol arka çamurluk boyalı başka da hatası yok. Fikir verebilir belki size 😊

O araçları internetten mi satıyorlar yoksa bayi de mi nasıl satılıyor 

Bayidede var internetede yüklüyorlar bazı temiz araçlar internete konmadan satılabiliyor. Bayiye gidip bir temsilci ile görüşürseniz istediğiniz kriterde araç denk gelirse haberde edebiliyorlar. Sahibinden sitesine otokoç yada birmot yazarsanız şehir şehir bayilerin mağazaları var.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...