İçeriğe Yönlendir

Mondeo II - Elektrik Problemleri

Ersin Turgud

Recommended Posts

Ersin Turgud
(düzenlendi)

mondeo 2.0 1997 ghıa model araç sahibi oldum aracı aldıgımda gösterge aydınlatmadı yanıyordu ve şuan yanmıyor sigortalara baktım sağlam ve aynı zamanda stoplar da yanmıyor acaba far anahtarından mı kaynaklanıyor yardımcı olur musunuz? 

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ersin Turgud

Onlarda yanmıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Havalandırma stoplar gösterde aydınlatmaları çakmaklık çerçevesinin ışıgı da yanmıyor

Yorum bağlantısı
Ersin Turgud

Baktım oraya ama atık sigorta yok ama numarasını bikiyormusumuz numaraya bakıyım özellikle

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
18 dakika önce, Ersin Turgud yazdı:

Baktım oraya ama atık sigorta yok ama numarasını bikiyormusumuz numaraya bakıyım özellikle

no 31 7.5 A.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ersin Turgud

Tamam teşekkür ederim abi ilgin için bir bakıyım

Yorum bağlantısı
Ersin Turgud

Sigortada problem yokmuş

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
8 dakika önce, Ersin Turgud yazdı:

Sigortada problem yokmuş

ersin bey tapatalk imzanizi kapatirmisiniz.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Türker Aydin

bende de benzer problem var. geçenlerde baskı balatası triger değişimi vs. yapıldı daha sonrasında farları yaktığım zaman frene basılmış gibi tüm stop ışıkları yanıyor frene basmadığım halde. ne tür bir problem vardır acaba yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Türker Aydin

bende ondan şüpheleniyorum zaten. ancak o müşürü nasıl bulabilirim çağlar bey. tam yeri neresidir soket gibi birşey mi bana tarif edebilirmisiniz?

Yorum bağlantısı
Türker Aydin

fren müşürünü buldum. fren pedalının demirinin üst kısmında bir delik var oraya arkadan o deliğe geçecek şekilde takılı. fren pedalını yukarı doğru kaldırdığmda çıt diye ses geliyor ve fren ışıkları sönüyor. sanırım usta baskı balata değişimi için oraları kurcalayınca yanlış taktı ayarını yapamadı. o çıt sesi frene basınca geliyordu ve stoplarım doğru çalışıyordu şimdi tam tersi bir durum mevcut. bunun ayarı var mıdır acaba yarın bi denicem. pedalı çıt sesi gelene kadar yukarı kaldırıp müşürü o deliğe öyle geçirmeye çalışacağım. sizde fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Ersin Turgud

Ben sorumu çözemedim elletmekte istemiyorum kimseye

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...