İçeriğe Yönlendir

Focus 3.5 Şanzıman Motor Seçeneği

Efe Demir

Recommended Posts

Efe Demir
(düzenlendi)

merhaba arkadaşlar 2017 2018 model focus sedan almayı düşünüyorum bu aralar.fakat aklıma takılan bir husus var.Yeni çıkan focuslardan önce yani 3.5 diye tabir ettiğimiz makyajlı focusdan bahsediyorum.(1.5 tdci )

Bu araçlarda sadece powershift mi var yoksa son çıkan kasaya koydukları gibi ecoblue olup 8 ileri otomatik şanzıman koydukları araç var mı.

bazı ilanlara bakıyorum 2018 model focus 3.5 larda eco blue 8 ileri olduğunu belirten arkadaşlar var ??

focus 4 ün dışında var mı böyle bir durum? şimdiden teşekkürler.

Not : Sizce paket seçimi nasıl olmalı.titanyum ile trend x arasında aracın iç malzeme kalitesi olarak fark var mı ?

tarihinde Efe Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Adem Kazıl
(düzenlendi)

Focus 3.5 1.5 dizel 2018 kasada manuel ve powershift şanzıman var ve farklı bir şanzımanı var deniyorsa bilinki sallıyor, 8 ileri tam otomatik olanlar bu yıl yeni kasayla çıktı, paket olarakta titanium tercih edin trend x en boş style orta paket titanium dolu titaniumda opsiyonları olanlar var.

tarihinde Adem Kazıl tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Halit Demir

Trend x ler cogu baska markanin orta paketi donanimindadir. Celik jant, yokus kalkis,esp,arka camlar siyah renk,hiz limitleme-sabitleme,orta konsol mevcuttur. Zaten bu kasada her taraf trend x kayniyor titanyum sayi olarak cok daha az,  donanim genel ihtiyaclari karsiladigi icin trend x iyi tutuldu. Tabi donanim fiyat farki cok degilse titanyum alin.

Sanzuman olarakta adem beye katiliyorum

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Toros bile alsam full kasa hangisiyse onu almaya calisirim😊

Donanimda belki cok aman aman farketmiyor gibi gorusede iscilik ve kalitede de cok farkettigini dusunuyorum.Bir iki model asagi olsun ama full paket olsun.

Yorum bağlantısı
Yaşar Yüce

Sadece donanımla kalmıyor dizellerde trend x 95 bg style ve titainum 115 bg

Yorum bağlantısı
Halit Demir
2 dakika önce, Yaşar Yüce yazdı:

Sadece donanımla kalmıyor dizellerde trend x 95 bg style ve titainum 115 bg

Tabi benzinlide fark yok ama dizelde bg farki onemli bi ktiter

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Efe Demir

herkese görüşlerinden ve yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum.tercihimi başka bir araçtan yana kullandım.yinede sağolun.🤗🤝

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...