İçeriğe Yönlendir

Immobilizerli Anahtar Kopyalama

Gökhan Çoşkun

Recommended Posts

Gökhan Çoşkun

hayirli günler .

Yedek anahtarı kaybolan araç için yedek anahtar kopyalama (immobilizerlı) ücreti ortalama ne kadardır ?

Kaybolan anahtarın beyinden iptali sözkonusuymuş. Yetkili serviste bunu yaptıktan sonra yeni yapılan anahtarı araca tanımlıyolar sanırım.

Yetkili servis yeni yaptırdığmız anahtarı götürdüğümüzde tanımlamasını yaparmı ? yoksa servisten yaptırmak şartmıdır?

Çünkü sanayide yedek anahtar yaptırıp serviste tanımlatma gibi bi düşüncemiz var. fakat size danışmak istedim nasıl bi yol izlemeliyiz.

Yorum bağlantısı
Serhan Kaya

Sorunuzun cvb. forumda var. Konuları aratırsaniz ayrıntıyı bulabilirsiniz. Ancak kisa olarak yetkili servise gerek yok 100-150 lira gibi yeni anahtarı kodlayan anahtarcilar var. Ben Çin den aldığım mondeo anahtarını kodlatmıştım. Konusu ve datayı forumda mevcut.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Gökhan Çoşkun
1 dakika önce, Serhan Kaya yazdı:

Sorunuzun cvb. forumda var. Konuları aratırsaniz ayrıntıyı bulabilirsiniz. Ancak kisa olarak yetkili servise gerek yok 100-150 lira gibi yeni anahtarı kodlayan anahtarcilar var. Ben Çin den aldığım mondeo anahtarını kodlatmıştım. Konusu ve datayı forumda mevcut.

teşekkürler.

peki kaybolan anahtarı iptal etirme mümkünmü araçtan ?

Yorum bağlantısı
Serhan Kaya
teşekkürler.

Yedek anahtarınızı yaptırın. Aracınıza kodlatın sonra bu elinizde olan anahtarlarla servise gidip aracınızın beynine elinizdeki anahtarları kaydettirin. Işlem sonunda aracınız elinizde bulunan anahtarları tanıyacaktır ve kaybolan anahtar işlevini otomatik olarak kaybedecektir.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Çoşkun
Şimdi, Serhan Kaya yazdı:
8 dakika önce, Gökhan Çoşkun yazdı:
teşekkürler.

Yedek anahtarınızı yaptırın. Aracınıza kodlatın sonra bu elinizde olan anahtarlarla servise gidip aracınızın beynine elinizdeki anahtarları kaydettirin. Işlem sonunda aracınız elinizde bulunan anahtarları tanıyacaktır ve kaybolan anahtar işlevini otomatik olarak kaybedecektir.

Çok teşekkür ederim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hami Erışık

Benim anahtar kaybolmuştu,aynı şeyler başıma geldi.direk sanayideki ustalara gidin;

Kendilerinde bütün araçlara uygun anahtarlar var.Size yedek anahtar çıkartıp,araca tanıtıyor,kaybolan anahtarı beyinden,de siliyorlar.

Silinen anahtar aracı çalıştırmaz ama kapıları açar,karar sizin.

Yetkili servis çok pahalıdır,extradan aracın bütün kapı kilitlerini degiştirir,kimse araca giremez,milyarlarca para alır.KARAR SİZİN

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...