İçeriğe Yönlendir

Focus II - EGR Temizligi Hakkında

Ali Kangal

Recommended Posts

Ali Kangal

herkese hayırlı ramazanlar foruma yeni katıldım geçen gün egr temizligi yaptım izopropil alkol ile tekrar egr yi taktım yerine araçı çalıştırdım bir beyaz duman attı yogun olarak ve sarsıntılı çalıştı devir de inip çıkıyor bu arada ve stop etti kendi kendine  tekrar egr yi söktüm belki yanlış takmış olabilirim diye yine çalıştı stop etti beyaz duman ve sarsıntı eşliginde tekrar marşa bastım tık yok elektrikçi geldi akü bitmiş dedi birmot marka akü getirmiş 75amper taktı aküyü araba tık çalıştı üstündeki akü mutlu 66amper akü çıktı sizce önce çalışmayıp stop etmesi neden oldu bu birmot akü 75amper idealmi şuan sorun yok egr ve borusunu temizledim fark etti alt devirlerde resim yükleyemedim 

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

egr temizlenirken veya egrnin üstündeki alkolu cekmiş beyaz duman ondandır. bişey yok mars basarken aküyü bitirmiş olabilirsiniz normal bişey yoktur.

Yorum bağlantısı
Ali Kangal
1 dakika önce, Okay Kaygusuz yazdı:

egr temizlenirken veya egrnin üstündeki alkolu cekmiş beyaz duman ondandır. bişey yok mars basarken aküyü bitirmiş olabilirsiniz normal bişey yoktur.

sagol aynen dedigin gibi olmuştur aküyü degiştirince çalıştı ama beyaz duman atmadı bu sefer akü 75amper şarj dinamosunu zorlarmı acaba

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
(düzenlendi)
11 dakika önce, Ali Kangal yazdı:

sagol aynen dedigin gibi olmuştur aküyü degiştirince çalıştı ama beyaz duman atmadı bu sefer akü 75amper şarj dinamosunu zorlarmı acaba

temizleyip takıldıktan sonra ilk marsta atar sonra cabuk keser. bişey olmaz dinamayo

tarihinde Okay Kaygusuz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Kangal
temizleyip takıldıktan sonra ilk marsta atar sonra cabuk keser. bişey olmaz dinamayo
bunun yönü nasıl acaba egr nin8951e1b3f1b117d83aa0a86fa26f5e30.jpg
Yorum bağlantısı
Ali Kangal
Alkol almış. Kızdırma akuyu yemiş
haklısın ustam izopropil ile yaptım temizligi
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

onun yönü ters düz yokki vidaların karsılastıgı kısım düzdür.

Yorum bağlantısı
Ali Kangal
36 dakika önce, Okay Kaygusuz yazdı:

onun yönü ters düz yokki vidaların karsılastıgı kısım düzdür.

var ustam açık kapalı kalabiliyor bir video izledim egr takma sökme ile ilgili 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...