İçeriğe Yönlendir

Fiesta VI - 2013 Titanium Ayak Aydınlatması

Tayfun Gür

Recommended Posts

Tayfun Gür

Arkadaşlar merhaba aracım fiesta 2013 titanium 1.5 tdci

Bilgisi olan arkadaşların değerli yardımlarına ihtiyacım var ayak aydınlatmayı tavan aydınlatmasına nasıl bağlayabilirim yani kapı açılınca değilde ben tavan lambasını yaktığımda ayak aydınlatması yansın istiyorum bunun artısı eksisi olurmu onuda yorumlarsanız çok sevinirim yardımlarınız için teşekkürler şimdiden

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat
5 saat önce, Tayfun Gür yazdı:

Arkadaşlar merhaba aracım fiesta 2013 titanium 1.5 tdci

Bilgisi olan arkadaşların değerli yardımlarına ihtiyacım var ayak aydınlatmayı tavan aydınlatmasına nasıl bağlayabilirim yani kapı açılınca değilde ben tavan lambasını yaktığımda ayak aydınlatması yansın istiyorum bunun artısı eksisi olurmu onuda yorumlarsanız çok sevinirim yardımlarınız için teşekkürler şimdiden

tavan lambasının duy kısmına giden kablolara bağlantı yapacaksınız lambayı söküp 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tayfun Gür
43 dakika önce, Mehmet Cihat yazdı:

tavan lambasının duy kısmına giden kablolara bağlantı yapacaksınız lambayı söküp 

Teşekkür ederim peki titanium olduğu için tesisatı çekili bilgim olmadığı için soruyorum sigorta kutusundan köprüleme gibi bir durum olabilir mi

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat
4 dakika önce, Tayfun Gür yazdı:

Teşekkür ederim peki titanium olduğu için tesisatı çekili bilgim olmadığı için soruyorum sigorta kutusundan köprüleme gibi bir durum olabilir mi

ayak aydınlatmanın tesisatı hazır olsa bile ayrı sigortası olacağını sanmıyorum muhtemelen tavan lambasıyla aynı sigortayı kullanıyordur 

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Tayfun Gür
57 dakika önce, Mehmet Cihat yazdı:

ayak aydınlatmanın tesisatı hazır olsa bile ayrı sigortası olacağını sanmıyorum muhtemelen tavan lambasıyla aynı sigortayı kullanıyordur 

Çok teşekkür ederim yardımcı olduğun için

Yorum bağlantısı
Furkan Kökoğlu
13 saat önce, Mehmet Cihat yazdı:

Merhaba, direksiyon altında dediğiniz gibi ayak altı aydınlatma için duy var. Acaba direk ampülünü taksam aktif olarak kullanabilir miyim ? Yanar mı ?

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
6 dakika önce, Furkan Kökoğlu yazdı:

Merhaba, direksiyon altında dediğiniz gibi ayak altı aydınlatma için duy var. Acaba direk ampülünü taksam aktif olarak kullanabilir miyim ? Yanar mı ?

Duyu varsa büyük ihtimalle ampul takınca yanacaktır.

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat
Focusların bazılarında direk yanıyordu bazılarında yanmıyordu denemek lazım :)
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...