İçeriğe Yönlendir

Tatilden Önce Sigortalarınızı Yaptırın

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Cumartesiden itibaren uzun bir tatil dönemine giriyoruz arkadaşlar. 

Bir çoğumuz cuma gününden itibaren yollara çıkacak. 

Poliçelerinizin bitim tarihlerini kontrol edin ve bitiş tarihleri tatil dönemine rastlıyorsa tatilden önce yaptırın. 

Kaza veya kontrollerde sorun yaşamayın. 

Poliçeyi şimdi yaptırsanız da bitim tarihinden başlayacağı için herhangi bir maddi kaybınız olmayacaktır. 

• Beğen 19
  • Teşekkür 6
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Çok şanslıyım, sigortacım geçen kitl..şey yeniledi benimkini.

Şaka bi yana, Allah korusun. Ne zaman ihtiyaç olacağı bilinmiyor. Hayatımda bi kere kasko kullandım, onda da bunca sene yaptırdığımdan daha fazlasını kasko ödedi sağolsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
Cumartesiden itibaren uzun bir tatil dönemine giriyoruz arkadaşlar. 
Bir çoğumuz cuma gününden itibaren yollara çıkacak. 

Poliçelerinizin bitim tarihlerini kontrol edin ve bitiş tarihleri tatil dönemine rastlıyorsa tatilden önce yaptırın. 
Kaza veya kontrollerde sorun yaşamayın. 

Poliçeyi şimdi yaptırsanız da bitim tarihinden başlayacağı için herhangi bir maddi kaybınız olmayacaktır. 

Sigortacı abim sağolsun. :)

Benimde 2 haziranda bitiyordu. Bayram olayını düşünmemiştim
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

Benim aracında trafik sigortasının bitişi bayrama denk geliyormuş sağolsun sigortacım dün aradı hatırlatma için. 

Aslında bayram tatili boyunca araç otoparkta yatacak bayram dönüşünü beklesem mi diye düşünmüyor da değilim.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Harikasın emmi :) Benim trafiği keselim bugün olmassa.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Çok yerinde bir uyarı yapmışsın Emmi ama bir sorum olacak. Banka ya da sigortam.net için bilgim olmamakla birlikte diğer sigortacılar zaten herhangi bir sıkıntı olmasın diye poliçeyi otomatik yenilemiyorlar mı? O firmadan devam ederseniz parayı ödüyorsunuz, yoksa iptal ediyorlar. Şimdiye kadar @Mehmet Ozyurek dahil 3 sigortacı ile çalıştım, tanıdık olmamalarına rağmen hepsi aynı şeyi yaptı. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
49 dakika önce, Mahmut Yıldız yazdı:

Çok yerinde bir uyarı yapmışsın Emmi ama bir sorum olacak. Banka ya da sigortam.net için bilgim olmamakla birlikte diğer sigortacılar zaten herhangi bir sıkıntı olmasın diye poliçeyi otomatik yenilemiyorlar mı? O firmadan devam ederseniz parayı ödüyorsunuz, yoksa iptal ediyorlar. Şimdiye kadar @Mehmet Ozyurek dahil 3 sigortacı ile çalıştım, tanıdık olmamalarına rağmen hepsi aynı şeyi yaptı. 

Kaskoda iptal mümkün.. Ancak trafik sigortasında mümkün değil, bu sebeple parayı alacağımı aklım kesmez ise yenilemeyi yapmam. 

Ayrıca bir çok acente yada şirket, kapalı ekran çalışıyor, kredi kartını girmeden veya hesaplarına parayı havale yapmadan poliçeyi kesemez. 

Hiç bir kurumsal firma da parayı almadan yenilemeyi yapmaz.. Çünkü araç satışı ve trafikten çekilmesi dışında trafik poliçesinin iptali mümkün değil.  

Ayrıca, biz tanıdığız :) 

Bir saat önce, Sami Demirpaz yazdı:

Harikasın emmi :) Benim trafiği keselim bugün olmassa.

Yapalım.. Ben hazırım :)

1 saat önce, Alptuğ Özcan yazdı:

Aslında bayram tatili boyunca araç otoparkta yatacak bayram dönüşünü beklesem mi diye düşünmüyor da değilim.

Bayram içinde bitiyorsa, Resmi tatil olmadığı için en geç cuma günü yaptırman gerekir.. Pazartesiye bırakırsan % 5 zamlı ödersin. 

15 saat önce, Erdoğan Temur yazdı:

Sigortacı abim sağolsun. :)

Sen de sağol :)

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
35 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Kaskoda iptal mümkün.. Ancak trafik sigortasında mümkün değil, bu sebeple parayı alacağımı aklım kesmez ise yenilemeyi yapmam. 

Ayrıca bir çok acente yada şirket, kapalı ekran çalışıyor, kredi kartını girmeden veya hesaplarına parayı havale yapmadan poliçeyi kesemez. 

Hiç bir kurumsal firma da parayı almadan yenilemeyi yapmaz.. Çünkü araç satışı ve trafikten çekilmesi dışında trafik poliçesinin iptali mümkün değil.  

Ayrıca, biz tanıdığız :) 

Nasıl yapıyorlar bilmiyorum, günüm geçmişti, aradılar, poliçeniz hazır, ödemeyi yapın diye. Kabul etmedim, başka yerden yaptırmıştım. Ama artık tanıdık var, gerek kalmadı bunlara.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
12 dakika önce, Mahmut Yıldız yazdı:

Nasıl yapıyorlar bilmiyorum, günüm geçmişti, aradılar, poliçeniz hazır, ödemeyi yapın diye. 

Yok hazırdır ama yapmamışlardır.. 

Yada ... 

Yada.. 

Geçmişte mümkündü bu.. 

Yapıp, almaz ise iptal etmek mümkündü. 

Olay eski ise doğrudur. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Benim sigortacım hiç aramaz- önceden hazırlamaz. Çünkü 1 hafta kala ben kafasını ütülemeye başlarım :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
19 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Benim sigortacım hiç aramaz- önceden hazırlamaz. Çünkü 1 hafta kala ben kafasını ütülemeye başlarım :D

Senin kart sağolsun, 4 kişiyi hallediyor oradan. Merso sahibi nasıl olsa ekstre incelemez :crazy:

• Beğen 1
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
2 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Yok hazırdır ama yapmamışlardır.. 

Yada ... 

Yada.. 

Geçmişte mümkündü bu.. 

Yapıp, almaz ise iptal etmek mümkündü. 

Olay eski ise doğrudur. 

Senden eski olduğuna göre Emmi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
4 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Senin kart sağolsun, 4 kişiyi hallediyor oradan. Merso sahibi nasıl olsa ekstre incelemez :crazy:

Uyandırmasana be.. :fiuw:

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Ben yaptırmadan devam ediyorum. Hasarsızlık indirimim var. Bakın hala eski sigorta 

images.jpeg

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
3 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Ben yaptırmadan devam ediyorum. Hasarsızlık indirimim var. Bakın hala eski sigorta 

Yaşın ortaya çıkıyor. :ninja:

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
5 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

images.jpeg

😖 Espri mi bu

Yeni sigorta yaptırmamış, eski sigortayla idare ediyormuş 😫😫

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
18 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

images.jpeg

Alış veriş yapıp fiş isteyince sana ne vermelerini bekliyorsun abi?

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
22 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Poliçeyi şimdi yaptırsanız

hayatımda yaptırmadımi acentam kepitiyor sonra haberimiz oluyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
18 dakika önce, Mahmut Yıldız yazdı:

Alış veriş yapıp fiş isteyince sana ne vermelerini bekliyorsun abi?

Kofra 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
45 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

hayatımda yaptırmadımi acentam kepitiyor sonra haberimiz oluyor

Buna rağmen, Acenteden alacaklı olan tek adamsın.. Keyfini çıkar 

Bir saat önce, Servet Aydın yazdı:

images.jpeg

Biraz modernize edilmiş sanki.. Sol alttaki ne.. Demode bir kaçak akım rölesi mi. ?

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...