İçeriğe Yönlendir

2006 Jetta Klima Arızası Hakkında.

Emre Demir

Recommended Posts

Emre Demir

Klima bazen sıcak üflüyor , bazen soğuk üflüyor , genel kanaat klima kompresörünün bozuk olduğu.

Sizce sıkıntı nedir , daha önce başına benzer durum gelenler var ise yardımlarınızı bekliyorum .

Eğer dedikleri gibi kompresör de sıkıntı var ise çıkma , sıfır yardımcı olursanız sevinirim .

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

2007 model jetta var dedemde. hala biniyor. 68 bin km ye geldi. o Araç 32 bin km deyken ve 2009 senesinde sanırım, kompresörünün içğinden sıkışlası sebebiyle yolda kaldı. Kayış koptu alternatör boşa çıktı vs. Garnatisi yeni bitmişti ve tamiri cebimizden karşıladık. Böyle bir ihtimal olduğu için o kompresörü söküp incelemeyi hatta yenisi ile değiştirmeyi öneriyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Emre Demir

Sorun kendi kendine çözüldü niye yaptı şimdi neden yaptı bilen eden yok ; teşekkürler .

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Uğur Kamil
Emre Demir yazdı:

Sorun kendi kendine çözüldü niye yaptı şimdi neden yaptı bilen eden yok ; teşekkürler .

Klima sıcak üflediği zamanlar devreye giriyormuydu kompresör?

Benim aracımdada 3 gündür klima çalışmıyordu(hiç devreye girmiyordu) sadece pervane çalışıp hava üflüyordu şuanda gayet güzel çalışıyor ve soğutuyor..

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Emre Demir
Uğur Kamil yazdı:

Klima sıcak üflediği zamanlar devreye giriyormuydu kompresör?

Benim aracımdada 3 gündür klima çalışmıyordu(hiç devreye girmiyordu) sadece pervane çalışıp hava üflüyordu şuanda gayet güzel çalışıyor ve soğutuyor..

hocam gazı fazla basmışlar klima kendini korumaya alıyormuş , biraz gazı tahliye ettim sorun geçti 1500 cepte kaldı :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...