İçeriğe Yönlendir

Fiesta IV - Arka Silecek

Ali Anar

Recommended Posts

Ali Anar

Merhaba arkadaşlar 

Arka silecek eskidi malum fiyatları çok pahalı ve bulmak zor. Fiat doblo eski kasa  arka sileceği şekil olarak benziyor acaba deneyen var mi .n11 de silecek ve kolu 26 tl civarında. Teşekkürler. 

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

sadece lastiğini değiştirin. Elinizden gelmiyorsa herhangi bir oto aksesuarcısı halledebilir 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek
sileceksepeti.com a baktınız mı?
2003 sonrası fiestaların Silecekleri var. Bu kasanın yok.
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
9 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

sileceksepeti.com a baktınız mı?

sileceği evemi getiriyorlar? :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Mantıken öyle olması lazım di mi:)

Fiesta'nın eskiyen parçası sileceği mi yoksa kolu mu?

Silecek ise iş çok kolay.

Sanayide 20-25 liraya sileceğin çiftini takıyorlar zira.

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Piyasada bulmak zor. Kol ve teli sağlamsa resimdeki lastikten alıp kendiniz çok basit şekilde değiştirebilirsiniz.

20190604_234108.jpg

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
30 dakika önce, İnan Çınar yazdı:

Piyasada bulmak zor. Kol ve teli sağlamsa resimdeki lastikten alıp kendiniz çok basit şekilde değiştirebilirsiniz.

Muz silecek uyuyor mu bunlara?

Yorum bağlantısı
İnan Çınar
Muz silecek uyuyor mu bunlara?
Arka sileceğe uymuyor diye aklımda kalmış.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muhammet Ergün

daha önceki aracımda kolun uc kısmı kırıldığı için kol aramıştım, bulamadım doblo sileceği almıştım. gayet uyumlu idi.

Yorum bağlantısı
Ali Anar
(düzenlendi)

Doblo sileceğine baktım neredeyse aynı. Kolun içindeki plastik kırıldığı için komple değiştirmem gerekiyor.deneyip göreceğim.alıp taktigimda buraya yazarım.  birtane fiestada görmüştüm muz silecek takmışlar orjinal gibi olmuş.ama nasil yaptılar öğrenemedim. ilginiz için teşekkürler 

tarihinde Ali Anar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...

Merhaba Herkese, 

haftasonu dobloya ait arka sileceği taktım . Harika oldu. tavsiye ederim herkese. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ersin Yazar
Ali Anar yazdı:

Merhaba Herkese, 

haftasonu dobloya ait arka sileceği taktım . Harika oldu. tavsiye ederim herkese. 

Ben de doblo sileceği kullanıyorum. İyi denk getirmişsin.😀

Yorum bağlantısı
Ömer Vural
Ali Anar yazdı:

Merhaba Herkese, 

Merhaba sileceği komple aldınız yanlış anlamadıysam montajı kolay mı nasıl yaptınız anlatabilirmisiniz

Yorum bağlantısı
İnan Çınar
Ömer Vural yazdı:

Merhaba sileceği komple aldınız yanlış anlamadıysam montajı kolay mı nasıl yaptınız anlatabilirmisiniz

https://www.google.com/search?q=arka+silecek+kol+montajı&tbm=isch&ved=2ahUKEwj09JThtoDjAhVqXlAKHR-BAA0Q2-cCegQIABAC&oq=arka+silecek+kol+montajı&gs_l=mobile-gws-wiz-img.3...20100.20856..22067...0.0..0.155.547.0j4......0....1.........30i10.tflxh-XUrAU&ei=-t4PXfSPLOq8wQKfgoJo&bih=560&biw=360&client=ms-android-samsung&prmd=sivn#imgrc=Poi_dM2aG0RWIM&imgdii=j2jwPALcFmxq5M

Dip kısmında  kapağın altında vidasi  mevcut. Kapağı çıkarıp vidasindan söküp  yenisini takacaksiniz. Linkte resimler mevcuttur.

Yorum bağlantısı

Çok kolay 5 dk lık işi var. Bir pense ile bile çıkarıp yenisi takabilirsiniz.Kapağı açıp somunu sökün yenisini takın o kadar. 

Yorum bağlantısı
Onur Okudan

Oto elektirikcilere yada silecek bakimi yapan bir yere git ben bu kis 5liraya degistirmistim 

sadece lastigini degistiriyorlar :) 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...