İçeriğe Yönlendir

Volvo mu? Audi mi?

Selman Ölmez

Recommended Posts

Selman Ölmez

Forumla tanışmam mk3 mondeo ile olmuştu güzel keyifle kullandım ve sattım şimdi 2008 volvo s80 2.5t aldım alacak karşılığı olarak geldi ama kafamda hep 2004-2005 audi a8 4.2 quattro vardı 7 kasa bmw veya s kasa mercedesi arkadan itisli olduğu için eliyorum 4 çekerlerine butcem yetmiyor . Volvo keyifli geldi çevremde sanayi esnafiyla konuştuğumda volvo ya binmemi söyledi vergi ve yakıt konusunda problemim yok sizce ne yapmalıyım volvoya binmek mi audi ile takas etmek mi? 

Yorum bağlantısı
Koray Demir

Öncelikle hayırlı olsun aracınız. Naçizane bir alacak karşılığı, ev arsa vs ile tanıdıktan akrabadan takas sonucu elde edilen veya edilecek olan ve piyasası muhayyer özellikle BMW Mercedes Volvo gibi yedek parçası pahalı premium araçlar alınırken iki kez düşünülmeli. Umarım detaylı baktırmışsınızdır malum piyasa üçkağıtçı kaynıyor.

Bu arada Audide aradığınız her şey Volvoda zaten mevcut.

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün

Koray Bey çok haklı.

Ben de premium olsun, çok donanımlı olsun, model fazla önemli değil tercihi yapanlardanım. O durumda Mercedes ve Volvo, Audi ve BMW ye göre daha az sorunlu kabul ediliyor. İnternet forum araştırmalarım, tanıdık kullanıcıların tecrübelerinden edindiğim izlenimlerim ve sanayi esnafı ile görüşmelerimden bu sonuca vardım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
On 05.06.2019 at 23:40, Selman Ölmez yazdı:

volvoya binmek mi audi ile takas etmek mi? 

niyete gelmişse audi ile takas edin mutlu olun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
On 08.06.2019 at 23:26, Mustafa Tüfekçi yazdı:

Audi tam olarak ne ki. Motor kasa ?

2.5t kaç PS volvo

A8 4.2 Quattro yazılmış?

A82.jpg

Bir yerde duraklama yapmışken bu arabanın sadece sesini duydum yere değil havaya baktım uçak mı geçiyor diye, sonradan arkasını görmeye yetişebildim :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selman Ölmez
On 08.06.2019 at 23:26, Mustafa Tüfekçi yazdı:

Audi tam olarak ne ki. Motor kasa ?

2.5t kaç PS volvo

Aşağıdaki araç 200ps ama hisli bi motoru var aynı sesi peder beyin kullandığı 740 da duyuyorum 

2 saat önce, Metin Akbal yazdı:

A8 4.2 Quattro yazılmış?

A82.jpg

Bir yerde duraklama yapmışken bu arabanın sadece sesini duydum yere değil havaya baktım uçak mı geçiyor diye, sonradan arkasını görmeye yetişebildim :)

Yok ki beyazı gelinlik kız gibi süzülür 

On 05.06.2019 at 23:51, Koray Demir yazdı:

Öncelikle hayırlı olsun aracınız. Naçizane bir alacak karşılığı, ev arsa vs ile tanıdıktan akrabadan takas sonucu elde edilen veya edilecek olan ve piyasası muhayyer özellikle BMW Mercedes Volvo gibi yedek parçası pahalı premium araçlar alınırken iki kez düşünülmeli. Umarım detaylı baktırmışsınızdır malum piyasa üçkağıtçı kaynıyor.

Bu arada Audide aradığınız her şey Volvoda zaten mevcut.

Arkadaştan aldım ne dediyse o baktirmadim inşallah biseyi yoktur donanımsal evet sanki merak bendeki 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
1 saat önce, Selman Ölmez yazdı:

Yok ki beyazı gelinlik kız gibi süzülür 

Bende şu rengine aşığım :)

audi.2003.A8.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...