İçeriğe Yönlendir

Fiesta VI - Emniyet Kemeri Ayarı

Serkan Gezici

Recommended Posts

Serkan Gezici

Herkese iyi forumlar 2011 Fiesta aracım da emniyet kemeri yükseklik ayarı yapamıyorum üste doğru kayıyor aşağı doğru inmiyor ön iki tarafta arızalı mı yoksa değişik bir ayarımı var yardım ederseniz sevinirim...

Yorum bağlantısı
ibrahim Olkun

Üstünde buton şeklinde basmalı  düyme olması lazım basın aşağıya indirin

Bastırararak indirin

Yorum bağlantısı
Serkan Gezici
17 dakika önce, ibrahim Olkun yazdı:

Üstünde buton şeklinde basmalı  düyme olması lazım basın aşağıya indirin

Bastırararak indirin

Parmak basma şeklinde biryer var bastırıyorum inmiyor ama yukarı doğru kolayca itiliyor daha önce kullandığım araçlarda kolayca ayarlaniyordu ilk kez böyle oldu arızalı mı acaba aşağıya indirmesi

Yorum bağlantısı
Serkan Aktay

yukarı doğru itildikten sonra hep yukarıda alması lazım o zaman. zaten hareket alanı 10-15 cm birşey.

Yorum bağlantısı
Serkan Gezici
3 dakika önce, Serkan Aktay yazdı:

yukarı doğru itildikten sonra hep yukarıda alması lazım o zaman. zaten hareket alanı 10-15 cm birşey.

Işte o 10 15 cm boynuma sürtme yapiyo benimde boy biraz kısa olunca kemer havada kaliyo en aşağıda olması lazım 

Hallettik emniyet kemerini hafif gevşettikten sonra hareket kabiliyeti arttı en azından yapan arkadaş öyle söyledi teşekkürler herkese

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Gezici

Hallettik emniyet kemerini hafif gevsetince hareket kabiliyeti arttı en azından yapan arkadaş öyle söyledi teşekkürler herkese...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Işte o 10 15 cm boynuma sürtme yapiyo benimde boy biraz kısa olunca kemer havada kaliyo en aşağıda olması lazım 
Hallettik emniyet kemerini hafif gevşettikten sonra hareket kabiliyeti arttı en azından yapan arkadaş öyle söyledi teşekkürler herkese
Koltuğu mümkün olan en yükseğe getirmek sürüşü rahatlatıyor.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...