İçeriğe Yönlendir

Ankara-İstanbul Ortalama Hız

Emre Öğüt

Recommended Posts

Mehmet Göktürk
7 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Arkadan yanaşınca geçiyor çoğu 

Otoyolda sinyal şerit değişeceği zaman ve değişirken verilir. Tabelada gördüğün ışık ordan giderken ışık yak değil o şeridi geçmek için kullan demek. Sıkıntı burda. Orta şeritte dümdüz ilerleyen kamyon sola sinyal verince sol şeride geçecek sanıyorsun ki normal bu sanma. Baxen de geçiyor. Bu durumda ne zaman geçip ne zaman geçmeyeceği belirsiz olduğundan solundan basıp gidemiyorsun çünkü sola da çıkabilir düz de gidebilir. Kendi kafasına  kalmış.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

En kotusu bence hafif tatli yokusta kamyon sollarken gelip dibine kadar sellektor cakmalari. Koca kamyonu goruyor senin solladigini da goruyor, ama yok anlamiyor..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Cihaner Öztürk
On 10.06.2019 at 07:56, Alpay Sumer yazdı:

En kotusu bence hafif tatli yokusta kamyon sollarken gelip dibine kadar sellektor cakmalari. Koca kamyonu goruyor senin solladigini da goruyor, ama yok anlamiyor..

En nefret ettiğim sinirlerin tavan yaptığı durum. Ne istiyor o an anlamıyorsun yandaki kamyonun altına mı girelim. Her türlü küfürü yiyor, yediğinide biliyor muhtemelen. Hele seni zorlayıp yol isteyen geçincede sağa dönecek olanlar yokmu çıldırtıyor insanları. Yahu orman kaçkını sağa döneceksen ne diye sollayıp fren yapıyorsun. Zaten sağa döneceksin diyorsun ama nafile.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Bayramda Adana’ya gelirken ikinci defa başıma geldi.
Aksaray ı geçtim hafif yağmur yağdı, yerler ıslak halojen farlar pert olmuş aydınlatma direğide yok. Sol şeritten 130 civarı gidiyorum, 100 metre ötemde bir şey parladı gibi ayağımızı gazdan çektim, uzunları açtım ama viraj olunca ne olduğunu anlamadım. Temkinli şekilde yaklaştım düzlük gelince korna eşliğinde küfürü basarak geçtim.
Şu yeni Cliolara bi yasak ya da düzenleme gelmeli, gündüz farı ile seyrediyor sürücü. Sürücünün kabahati yok. İç aydınlatmalar far kapalıykende çalışıyor sürücü farkedemiyor.
İki oldu son anda farkediyorum, üçüncüde biçeceğim birini.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
1 saat önce, Mert Yeldan yazdı:

gündüz farı ile seyrediyor sürücü. Sürücünün kabahati yok. İç aydınlatmalar far kapalıykende çalışıyor sürücü farkedemiyor.
İki oldu son anda farkediyorum, üçüncüde biçeceğim birini.

Gündüz farı olan her araçta aynı kusur var vw hariç. Dimmer konsol işi çözmüş 

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Çok basit aslında çözümü ama maliyetten mi kaçıyorlar.
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Şimdi, Mert Yeldan yazdı:

Çok basit aslında çözümü ama maliyetten mi kaçıyorlar.

Akıllarına gelmiyor. Bazı şeyler zeka ister okumak yetmez 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Akıllarına gelmiyor. Bazı şeyler zeka ister okumak yetmez 

Valla ben bilmem farketmeyip arkadan dalsam yazık olacak
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Yolda korna selektör uyarıyorum anlamıyor, önüne geçip farı kapatıyorum yine anlamıyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
On 11.06.2019 at 17:44, Servet Aydın yazdı:

Octavia da far kapalı ise ve ortam aydınlıksa göstergelerden birşey farkedilmiyor. Ancak karanlık bir yere girince gösterge panelinin ışıklarını kapatıyor.

Sadece gösterge okları aydınlık kalıyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...