İçeriğe Yönlendir

RNS310 Navigasyon İçin Yeni Harita SD Kartı Arıyorum

Doğan Arşiray

Recommended Posts

Doğan Arşiray

SD kartlarin karta ozel seri nosu oldugundan, baskasina ait sd kart kopyasi ise yaramiyor. cid nosu denen noyu linux bilgisayarda ve sadece belli samsung evo kartlarda degistirebiliyoruz, ne yazikki eski seri kart bulamadim. Rns310 icin guncel harita sd kartini nasil bulurum yada, elinde 2016 2017 den samsung evo bellek karti olan varmi?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
2 saat önce, Dogan Arsiray yazdı:

elinde 2016 2017 den samsung evo bellek karti olan varmi

gittigidiyor, sahibinden de yok mu?

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar
2 saat önce, Dogan Arsiray yazdı:

SD kartlarin karta ozel seri nosu oldugundan, baskasina ait sd kart kopyasi ise yaramiyor. cid nosu denen noyu linux bilgisayarda ve sadece belli samsung evo kartlarda degistirebiliyoruz, ne yazikki eski seri kart bulamadim. Rns310 icin guncel harita sd kartini nasil bulurum yada, elinde 2016 2017 den samsung evo bellek karti olan varmi?

Yeterli alana sahip herhangi bir sd kart takıp yetkili serviste güncel harita cd sini takarak 25-30 dakikada kurabiliyorlar. Bunu 1-2 kez ücret ödemeden yaptırmıştım.

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Bendede aynı teyp var 1-2 kere kullandım navigasyonu pek kullanışlı gelmedi bana, adresi girmesi zaman alıyor vs zaten çok nadir ihtiyacım oluyor o zamanlarda telefonu kullanıyorum artık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
28 dakika önce, Uğur Kamil yazdı:

Bendede aynı teyp var 1-2 kere kullandım navigasyonu pek kullanışlı gelmedi bana, adresi girmesi zaman alıyor vs zaten çok nadir ihtiyacım oluyor o zamanlarda telefonu kullanıyorum artık.

göstege panelinden dönüşleri filan göstermesi güzel.

1 saat önce, Abdussamed Acar yazdı:

Yeterli alana sahip herhangi bir sd kart takıp yetkili serviste güncel harita cd sini takarak 25-30 dakikada kurabiliyorlar. Bunu 1-2 kez ücret ödemeden yaptırmıştım.

bunun için ne yapmam lazım?  kart alıp gitmem yeterlimi?

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
Bende 2015 olması lazım 32gb evo var işini görürse
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
32 dakika önce, Dogan Arsiray yazdı:

göstege panelinden dönüşleri filan göstermesi güzel.

Adresi girdikten sonra kullanımı zevkli evet ama adresi girene kadar olan kısmı boşver telefonla 2 sn bul adresi diyor :)

Teyp'te navigasyon yerine video oynatma yada geri görüş kamerası olsa bence daha iyi olurdu.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
19 dakika önce, Erdoğan Temur yazdı:
4 saat önce, Dogan Arsiray yazdı:

Bende 2015 olması lazım 32gb evo var işini görürse

yepyeni 32 gb ile takas edelimmi? geçen ay vatan bilgisayardan aldım olmadı. işlem için uygun ama CID değiştiremedim.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

yarın bendeki bellek kartını bulup, size mesaj atacağım.

22 dakika önce, Erdoğan Temur yazdı:

Olur. Alıp bendekini deneyebilirsiniz

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar
bunun için ne yapmam lazım?  kart alıp gitmem yeterlimi?

Boş bi kartla git güncel sürümü yüklerler ancak ücret konusunda ne derler bilemiyorum, alıp almamaları devamlı müşteri olmana ve servisle olan diyaloğuna bağlı...
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
23 saat önce, Erdoğan Temur yazdı:

Olur. Alıp bendekini deneyebilirsiniz

kartı ve diğer başka kartları bulamadım malesef...

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

servisi aradım v5 versiyonu varmış ki bende olan şey de o. 960 tl miş :) 20013 senesinin verileri var üzerinde. v10 sürümü filan hiç gelmiyormuş.

ebay den alışveriş yapabilen varmı? nakit olarak ödesem kendisine de bana kartı alıp göndertse???

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Doğan Arşiray
(düzenlendi)

olayı çözdüm. alibaba dan özel bir kart aldım. haritamı v10 sürümüne güncelledim. vw doğuş otoda bile benim eski sürüm var v5, üzeri sürümler gelmemiş ,gelmezmiş. şaka gibi.

arabanın değeri 1000 tl arttı...

RNS310 a harita atılır. 45 gün beklersiniz ama 😛

tarihinde Dogan Arsiray tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Aykut Uçar
Dogan Arsiray yazdı:

olayı çözdüm. alibaba dan özel bir kart aldım. haritamı v10 sürümüne güncelledim. vw doğuş otoda bile benim eski sürüm var v5, üzeri sürümler gelmemiş ,gelmezmiş. şaka gibi.

arabanın değeri 1000 tl arttı...

RNS310 a harita atılır. 45 gün beklersiniz ama 😛

Selamlar, bana da bu navigasyonu aktif etmek için aynı kart ve içeriği lazım. Ne yapmak lazım?

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

aktive etmek için o seri nosuna sahip bir sd kartı imalatçısından almanız lazım. benim yapabildiğim de bundan ibaret olmuştu.

alibaba.com dan bir tedarikçiyi razı edip satın aldım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...