İçeriğe Yönlendir

Ebay

Doğan Arşiray

Recommended Posts

Doğan Arşiray

Eskiden pek çok şey alabilirken iki senedir bu mümkün olmuyor ne yazıkki. Paypal rezaleti nedeniyle bu böyle.

EBAY den alış veriş yapabilmenin mantıklı bir yolunu bilen varmı?

Yabancı ülkede telefon nosunu bildiğim arkadaşım yok farz edelim.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
13 dakika önce, Dogan Arsiray yazdı:

Yabancı ülkede telefon nosunu bildiğim arkadaşım yok farz edelim.

Bu zaten yeterli değil. Kredi kartınız ya da banka hesabınız olmalı orada.

amerikadaniste gibi bi adres vardı. Ona bakmalı. Forumda da bir çok yöntem anlatılmıştı zamanında.

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Çok önemli bir parçaysa aracılar kullanılarak yapılabilir. Çeşitli komisyonları oluyor tabi. %10 ile başlıyor.

Yorum bağlantısı
Ercan Yılmaz

geçen seneden beri sürekli alış veriş yapıyoruz sıkıntı olmuyor ....

Yorum bağlantısı
Mustafa YILDIRIM

Geçen sene yurt dışı adresi göstererek paypal dan hesap açmıştım. Yazdığınız adres paypal.co.uk olacak. Alışverişimi yaptım. Ürünü teslim aldım. Gerçi ürün gümrüğe takıldı baya uğraşmıştım. 😃

Yurt dışı telefon numarası girdim ama doğrulama işlemini telefon ile istediği için hesap yaklaşık 45 gün sonra devre dışı kalmıştı.

Yorum bağlantısı
Ercan Yılmaz
2 saat önce, Mustafa YILDIRIM yazdı:

Geçen sene yurt dışı adresi göstererek paypal dan hesap açmıştım. Yazdığınız adres paypal.co.uk olacak. Alışverişimi yaptım. Ürünü teslim aldım. Gerçi ürün gümrüğe takıldı baya uğraşmıştım. 😃

Yurt dışı telefon numarası girdim ama doğrulama işlemini telefon ile istediği için hesap yaklaşık 45 gün sonra devre dışı kalmıştı.

ben devamlı kullanıyorum en son mayıs ayının son haftası bir ürün aldım onu bekliyorum litvanyadan 

Yorum bağlantısı
Mustafa YILDIRIM
8 saat önce, Dogan Arsiray yazdı:

telefonu uydurunca nasıl kabul olacakki yeni üyelik?

Paypal İngiltere internet adresinden üyelik açmıştım ama cep telefonu ile doğrulama yapamayacağım için hesap aktivasyon süresi dolmuştu. 

Üyelik için yurt dışından herhangi bir adres, posta kodu ve telefon numarası gerekiyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Molla

Eğer işinizi sadece +44 alan kodlu bir telefon numarası çözecekse  ios ve android marketlerde hushed isminde bir program var.  Bu programı yükleyip haftalık ya da aylık dünyanın birçok ülkesinden  numara satın alabılıyorsunuz.  Ve sms aktivasyonlarında da çalışıyor bildiğim kadarıyla. Yalnız numarayı satın alırken dikkat etmek gerekiyor bazı numaralar sms desteklemiyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Talat Tekin
Eğer işinizi sadece +44 alan kodlu bir telefon numarası çözecekse  ios ve android marketlerde hushed isminde bir program var.  Bu programı yükleyip haftalık ya da aylık dünyanın birçok ülkesinden  numara satın alabılıyorsunuz.  Ve sms aktivasyonlarında da çalışıyor bildiğim kadarıyla. Yalnız numarayı satın alırken dikkat etmek gerekiyor bazı numaralar sms desteklemiyor.

bunu yapan ücretsiz onlarca site de var aslında
Yorum bağlantısı
Hasan Molla
15 dakika önce, Talat Tekin yazdı:
26 dakika önce, Hasan Molla yazdı:

bunu yapan ücretsiz onlarca site de var aslında

Ücretsiz sitelerin verdiği numaralar bazı uygulamaları (google , ebay  whatsapp  vb. )tanımayabiliyor. SMS aktivasyonu istediğinizde "sms gönderilemedi" hatası verebiliyor. Tabi önce ücretsiz siteleri denemekte fayda var. Benim bahsettiğim site aylık 2 -3 dolar karşılığı numarayı veriyor.

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Uzun zamandır alışveriş yapmıyorum ama bir deneyin. Yakın zamanda benim de ihtiyacım olacak sanırım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

güncel bir bilgi varmı? hiçbir şekilde olmuyor gibi geldi bana. kredi kartı kabul eden adamdan bile alım yaptırtmadı ebay şerefsizi.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...