İçeriğe Yönlendir

Trafikte Hatalı Şerit Değiştiren TIR

Metin Akbal

Recommended Posts

Hakan Gürsu

Ya bu şerefsizin ehliyetini süresiz alıp hapse atacaksın. Adam cinayete teşebbüs ediyor.

Yorum bağlantısı
Tamer Olcay Çiçek

ETS oynuyor sanki bu nasıl hareketler ya başkalarının canını yakmadan süresiz ehliyetine el konulmalı

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Ehliyet verilen insanların da ruh halleri sonradan, belirli aralıklarla titizlikle kontrol edilmeli ...

Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Yuh diyorum zira her türlü muameleyi hakediyor. İndirip ağzını burnunu kırmak dahil. İnanamıyorum ben bu adamlara artık. Hiç mi düşünmezsiniz kardeşim kendi canınızı da başkalarınınkini de. Bu resmen adam adam öldürmeye tam teşebbüs, ve taammüden. Ağır cezada yargılanmalı. 

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Silah ruhsatı almak için binbir türlü evrak isteniyor, ama ehliyet kolay.

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

Bu ülkede kanunları anlamak zor,insanlar nasıl işine geliyorsa bir boşluk bulup kafasına göre takılıyor bence,halamın oğlu yıllarca tır şöförlüğü yaptı,çok vukuatı oldu 1-2 kez hapse girdi bir tanesinde direksiyon başında uyuyor karşıdan gelen araca çarpıp köprüden aşşağıya atıyor malesef can kaybıda oldu,mağdur aile tazminat davası açtı, zamanın rakamıyla 500 bin tl (eski parayla 500 milyar) kazandılar,halamın oğlunun üstünde kayıtlı hiçbirşey yok kullandığı telefon bile eşine kayıtlı sadece ona ait sanırım giydiği kıyafetler,velasıl kelam tır şöförlüğünü zamanla bıraktı sonra otobüs şöförü oldu onca vukuata rağmen düz mantık nasıl otobus şöförü olabilir? sorusunu sormamak elde değil,kanunlar korur ve düzenler ama nasıl?

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
15 dakika önce, Erdem Bozkurt yazdı:

Bu ülkede kanunları anlamak zor,insanlar nasıl işine geliyorsa bir boşluk bulup kafasına göre takılıyor bence,halamın oğlu yıllarca tır şöförlüğü yaptı,çok vukuatı oldu 1-2 kez hapse girdi bir tanesinde direksiyon başında uyuyor karşıdan gelen araca çarpıp köprüden aşşağıya atıyor malesef can kaybıda oldu,mağdur aile tazminat davası açtı, zamanın rakamıyla 500 bin tl (eski parayla 500 milyar) kazandılar,halamın oğlunun üstünde kayıtlı hiçbirşey yok kullandığı telefon bile eşine kayıtlı sadece ona ait sanırım giydiği kıyafetler,velasıl kelam tır şöförlüğünü zamanla bıraktı sonra otobüs şöförü oldu onca vukuata rağmen düz mantık nasıl otobus şöförü olabilir? sorusunu sormamak elde değil,kanunlar korur ve düzenler ama nasıl?

Bozuk toplumun kanunu düzgün olur mu olmaz tabi ki, kanunu çıkaran da o çünkü.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yılmaz Gökçe

Bence ehliyet almadan önce sağlık kontrolü yanı sıra Psikolojik teste tabi tutulmalı insanımız.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

bana bir kere denk geldi böyle şuursuz kamyoncu. tabi çekilip yol verdim ya ne yapacağıdım...

orta şeritte 110 ile giderken, geriden orta şeritten makas atarak ve devleşerek gelen kamyonu gördüm ve dedim bu bize çarpar, sağ taraf boşalır boşalmaz kendimi resmen attım ve fren yapıp geçmesini bekledim sonra fark ettim ki bir binek otomobille takışmışlar onu ezecek! neyse kamyon bizim sanayi bölgesine döndü bende gidip jandarmaya şikayet ettim. sonra ne oldu bilmiyorum. hala hayattayız. önemli olan bu bence.

1 saat önce, Erdem Bozkurt yazdı:

bizim ankara çayyolu denen sözüm ona okumuşu ve zengini! çok semtimizde, o kadar çok kırmızı ışık ve sürat ihlali oluyorki aklınız durur. ego nal gibi olmuş insanlarda azizim. arabaya parayı gömdüm bende kırmızı ışığı gömerim mentalitesi var sanırım. bekçilerle muhabbetimiz oluyor bisikletle gezerken, adam dediki siyasilere yakın nüfuslu ailesi olan, altın sarısı kaplı bir golf var her gördüğümde inadına drift yapıyor bizde ceza yazıyoruz ama nafile diyor.

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Tırcının yanına azrail oturmuş elece gidiyor acil ehliyeti süresiz alınmalı...

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
53 dakika önce, Dogan Arsiray yazdı:

bizim ankara çayyolu denen sözüm ona okumuşu ve zengini! çok semtimizde, o kadar çok kırmızı ışık ve sürat ihlali oluyorki aklınız durur.

Çayyolu'nda trafik kuralı yok, yol da yok, her yer çukur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

tırcı sanki gaza koydum mu uzuyorda nasıl nasıl sollmaya cıkıyor azrailin oglu.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
10 saat önce, Koray Demir yazdı:

Bu da başka bir trafik canavarı versiyonu @Olgu Erhan paylaşmış

Direksiyon başında kör uçuş

XbDNo3.jpg

Bu çok fena iyi toparlamış yerde kaygan sanırım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Ortataş

Bunun patronu kesin yol harcağı olan kilometre başına verilen 0,13 kuruşu 0,10 kuruşa indirmiş oda öfkesini insanların canından çıkarmaya çalışıyor psikopat veriyo mazotun gözüne %130 yakıt yaksın diye abanıyo

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

Tırcılık çok zor meslek ve trafikte bir çok bilinçsiz sürücü onları zor durumlara sokuyorlar.

Videodaki karaktersizi görerek, tüm zorluklara rağmen yollarda olan bu insanlara kötü şeyler söylemeyelim.

Lütfen trafikte de, rampaları çıkmakta zorlandıklarını, önlerine çıktığınız an duramadıklarını ve kupa yanında sizleri görmediklerini unutmayalım.

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Bir saat önce, Selim Bilgin yazdı:

Çayyolu'nda trafik kuralı yok, yol da yok, her yer çukur.

2 saat önce, Dogan Arsiray yazdı:

bizim ankara çayyolu denen sözüm ona okumuşu ve zengini!

Sade Çayyolu ile kalsa iyi Eryaman,Batıkent'in tamamında kural denen birşey yok maalesef. EGO'sundan tutun vatandaşına kadar kimse kırmızı ışı dinlemiyor.

EGM kamera kayıtlarını kabul edip cezai işlem uygulasa sırf ihbar etmek için aracıma kamera alacağım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
12 saat önce, Metin Akbal yazdı:

Aksam haberlerinde izledim. Delikanliya bakin hele.

Birilerini öldürene kadar böyle devam eder bu.. 

Acilen tedbir alınmalı.. 

Yorum bağlantısı
Yalçın Dağlıoğlu
(düzenlendi)

http://www.saruhanli.gen.tr/haber/saruhanlida-feci-kaza-2-olu-6-yarali-tir-dehset-sacti-17001.html linkteki tırcı mahluk arkadaşımı ve ailesini mahvetti. Tırcı yanındaki bayanla yolda  ne yapmaya çalıştıysa yoldan cıkıyor  karşı şeride geçiyor   3 aracı biçiyor, sonrası geride kalanlar için dram...

tarihinde Yalçın Dağlıoğlu tarafından düzenlendi
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...