Sefa Çelik

Özel Web Sitesi Yazdırma

Recommended Posts

Sefa Çelik

Arkadaşlar merhaba. 

Kafamda satış sitelerine benzer bir web sitesi var ve bunu yazdırıp hayata geçirmek istiyorum. idesoft, ticimax vb firmaların şablon satış siteleri malesef %100 bana uymuyor. Modifiye edilmeleri lazım.

Ankara öncelikli olmak üzere, bu tarz kaliteli ve modern bir site yazabilecek, forumdan veya tanıdığınız birileri veya yönlendireceğiniz bir şirket var mı?

Cevaplar için şimdiden çok teşekkürler.  

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Selim Bilgin

Merhaba;

Sıfırdan e-ticaret sitesi yazmak çok uzun ve maliyetli bir süreç olabilir. T-soft var benim komşum Ömer Bey sahibi, diğer e-ticaret firmalarından daha büyük çapta ve özel projeler yapıyorlar. Bir görüşmenizde fayda olabilir.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Erdoğan Temur

Hazır paket almanızı öneririm. 

Sıfırdan yazdırmanın maliyetini öğrenince hevesiniz kaçar vazgeçersiniz.

• Teşekkür 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Sami Demirpaz

https://www.eticaretkur.com/e-ticaret-paketi

Bu firmayı bir incele abi, ödeme sayfalarıyla uyumluluğu fazla ve entegre paketi alırsan birçok özellik açık geliyor. Bizim bir çok tanıdık bu firma ile yaptılar memnunlar. Bizimki worldpres ama iyi değil uğraştırıcı. Müsait zamanda buna taşıyacağız.

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Mehmet YILDZ
17 dakika önce, Erdoğan Temur yazdı:

4 saat önce, Sefa Çelik yazdı:

Aynen. Astarı yüzünü geçer. Geçmeyecek durumlarda ise size cinnet geçirtebilirler. Hazır paket şablonlara yönelin

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Evren Erakçora

Yıllık 1500 TL iyiymiş

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Sami Demirpaz
10 dakika önce, Evren Erakçora yazdı:

Yıllık 1500 TL iyiymiş

Giril yılı 1.500 sonraki yıllar 700 lira. 

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Selim Bilgin
1 saat önce, Erdoğan Temur yazdı:

Adam/gün 300 dolardan hesaplayın. :) 

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Muhittin Kaplan

openchart

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Nihat Palolu

Hazır paketlerin size uymayan kısımları ne?

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Sefa Çelik
9 saat önce, Selim Bilgin yazdı:

Merhaba;

Sıfırdan e-ticaret sitesi yazmak çok uzun ve maliyetli bir süreç olabilir. T-soft var benim komşum Ömer Bey sahibi, diğer e-ticaret firmalarından daha büyük çapta ve özel projeler yapıyorlar. Bir görüşmenizde fayda olabilir.

Ömer beyin telefonu var mı acaba? Veya nasıl iletişime geçebilirim? 

6 saat önce, Erdoğan Temur yazdı:

6 saat önce, Sami Demirpaz yazdı:

https://www.eticaretkur.com/e-ticaret-paketi

Bu firmayı bir incele abi, ödeme sayfalarıyla uyumluluğu fazla ve entegre paketi alırsan birçok özellik açık geliyor. Bizim bir çok tanıdık bu firma ile yaptılar memnunlar. Bizimki worldpres ama iyi değil uğraştırıcı. Müsait zamanda buna taşıyacağız.

6 saat önce, Mehmet YILDZ yazdı:

Aynen. Astarı yüzünü geçer. Geçmeyecek durumlarda ise size cinnet geçirtebilirler. Hazır paket şablonlara yönelin

9 saat önce, Selim Bilgin yazdı:

Merhaba;

Mecbur sıfırdan yazılacak. Şablon hazır siteler bize uymuyor malesef. 20-30 bine kadar razıyım. 

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Sefa Çelik
6 saat önce, Mehmet YILDZ yazdı:

Çevrem bilgisayar mühendisi dolu yalnız güzel noktaya temas ettiniz. Bana cinnet geçirtmeyecek, paramla rezil olmayacağım referanslı bir yazılımcıya ihtiyacım var. Geniş bir aile olduğumuz için bu nedenle foruma sordum.  

• Teşekkür 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Selim Bilgin
42 dakika önce, Sefa Çelik yazdı:

Ömer beyin telefonu var mı acaba? Veya nasıl iletişime geçebilirim? 

Mail adresini pm ile gönderiyorum şimdi.

Mesajı paylaş

Mesajın linki