İçeriğe Yönlendir

Connect - Akü Değişimi

Selahaddin Yıldırım

Recommended Posts

Selahaddin Yıldırım

Merhaba

5 yıl bitti sonunda akü de bitti.Araçta engelli kaldırma liftide mevcut.Gücünü tek bir aküden o da aracın kendi aküsünden alıyor.

Bu durumu düşünerekten yine bir 5 yıl daha sorun çıkarmayacak bir akü taktıracağım.

Soru

- Fiyat performans olarak Kaç Ampersaat ve hangi marka?

- Hangi detaya bakılmalı alırken?

- Anadolu yakasında nerede kaça takarlar?

Tşk

Yorum bağlantısı

Yerine sığdıkça yüksek amperli alın ekstra durumunuz var. İnci tavsiye ederim. Yerlilerde en iyilerden.

Yorum bağlantısı
Koray Demir
(düzenlendi)

Varta veya Bosch alın. Yalnız alacağınız akünün üretim tarihine mutlaka dikkat edin en fazla 1-2 aylık olursa iyi olur. Rafta 6 ay beklemiş akü ömrünün bir kısmını doldurmuş olabiliyor sizi yarı yolda bırakabilir. Fabrikasyon oem markaya üretilen ve aracın üzerinden çıkan ilk aküsü ile piyasada satılan aftermarket aküler aynı marka olsa bile aynı kalitede olamayabiliyor bir de.

Focusta 7. yılında değiştirdim orjinal Varta marka aküsünü. 

tarihinde Koray Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Koray Demir
(düzenlendi)

Yetkili servislerde satılan Ford logolu Otosan marka aküler resimdekinin aynısı ve Mutlu üretimi. Aracımızda günlük rutin 30 km kullanımda ancak 3 yıl dayanabildi.

Z5AyP3.jpg

tarihinde Koray Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Koray Demir
12 dakika önce, Evren Erakçora yazdı:

Ben otosan marka almıştım, inci üretimi

Evet İnci üretimi de var. Mutlu akü yukarıdaki Ford aküyle birebir aynıdır seri numaraları bile aynı köşede.

GZpj2Z.jpg

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Lifti Arac calistiktan sonra kullanirsaniz daha uzun süreli verim alabilirsiniz.Ki 5 yil kullanmissiniz.bence gayet guzel sure.Bencede mevcuttaki arac ustundeki akunun aynisi tercih edilmeli.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...