İçeriğe Yönlendir

Kaça Satmalıyım?

Mert Yeldan

Recommended Posts

Mert Yeldan

Selam herkese. Arabamı satmayı düşünüyorum. Sahibinden.com da çok değişken fiyatlar var. Karar veremedim. Kurban bayramına yakın ilan vereceğim.

Vw Golf 6 Comfortline 1.6 Tdi 105 hp

•135.000 Kilometre

•Mart 2010 çıkışlı

•Hasar kaydı:

Sağ ön çamurluk,kaput, ön tampon, sağ far, sis farı, ön logo ve ızgara motosiklet çarpması sebebi ile yetkili serviste değişme

Sol çamurluk başka bir kazada sürtme nedeniyle boyalı

Bagaj kapağında logo altında bisiklet çarpması nedeniyle lokal boya, sağ arka kapıda beton mantara sürtme nedeniyle lokal boya var.

2017 Aralık ayında buzda kayıp kaldırıma çıkmam neticesinde sağ ön jant, aks, amortisör, lastik değişme.

Tüm bunların toplamı 4 parçada 18.656 TL hasar kaydı var. Tamamı yetkili serviste onarım işlemi.

•Aldığımda debriyaj balatası yeni değişmişti, 40.000 kilometre oldu herhangi bir sıkıntısı yok. 4 lastik geçen sene değişti 15.000 Kilometre oldu. Fren balatası yeni değişti. Amortösörler yenilendi, burçlar aks körükleri yenilendi, Egr iptal edildi, enjektör bakımı ve kalibrasyonu yapıldı. Dpf aktif temizleme yapıldı.

Arka tamponda ufak tefek çizikler var. Büyük masraf isteyen bir durumu yok. Bakımı gelince bakım yapılacak.

Comfortline donanıma ek dijital klima var. Servisin taktığı park sensörü var. Ön cam hariç film var. Yedek anahtarı ilk satış faturası, hasar onarımlarına ilişkin servis dökümleri var.

Kaça lira eder [emoji4]

803b4f437ae3cbb9b553dbe0652bb1f6.jpg

556d5bc3820a0fcdb12739e699757561.jpg

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

hasar kaydına takılanlar olacağı için, normalde hasarsız olan kaç para ise %5 kadar ucuz yazmak lazım bence. almayan almasın. kafadan ciddi kazalı yada devrik değilse düzgün onarılmış hasarlar nedir ki normalde...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Şimdi Adana’dayım, kazalı halinin fotoğrafını koyacağım. Bunun için mi kaput değişmiş diyeceksiniz. Gerçi bende olsam değişim derdim.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

67 den ilan açmayı düşünüyorum :)

Hayırlısı. Reşat altını bunlar, kolay satılır.

Sat bozuk sercedesi vereyim bunu sana. Alman bak bu da saf Volfsburg
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Bozuk mozuk, ayağımı yerden kesiyor çok şükür :)

Araban çok güzel, maaşallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Tam oynamalık araba bunlar, kaça satacaksan hayırlı olsun..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Kazayı açıklayabildiğine göre normal piyasa fiyatını yaz bence. Ölü malın yok nasılsa.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Tam oynamalık araba bunlar, kaça satacaksan hayırlı olsun..

Aynen, eklenti yapmak çok basit ve ucuz. Hız sabitleme mesela 300 e bitiyor.
Yorum bağlantısı
Murat Öngür
37 dakika önce, Dogan Arsiray yazdı:

hasar kaydına takılanlar olacağı için, normalde hasarsız olan kaç para ise %5 kadar ucuz yazmak lazım bence. almayan almasın. kafadan ciddi kazalı yada devrik değilse düzgün onarılmış hasarlar nedir ki normalde...

:good1: Aynen

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
(düzenlendi)

Biz burada ne kadar konuşsak da hasar kaydına takılan bir sürü insan var. Çok can sıkacaklar. 67 bin liraya epey zorlarlar seni. İnşallah mantıklı biri arar da yorulmadan satarsın.

Ek bilgi: Ben de 30 bin lira hasar kayıtlı araç aldım. 

tarihinde Mahmut Yıldız tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Hayırlı satışlar olsun yazdıklarınız ve malum sitedeki fiyatlarından hareketle bi 55'i var gibi. 

Yorum bağlantısı
Fikri Keleş

Deli gibi vw takipçisiyim 

Her ne kadar anlatabilsenizde alıcılara ulaşmak zor oluyor hasar kaydını kimse araç bakımı sormadan neresi boyalı trameri kaç para diyor o yüzden biraz şans 

Neden bi golfüm olmasın 

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Deli gibi vw takipçisiyim 
Her ne kadar anlatabilsenizde alıcılara ulaşmak zor oluyor hasar kaydını kimse araç bakımı sormadan neresi boyalı trameri kaç para diyor o yüzden biraz şans 

Neden bi golfüm olmasın 

Abi senin Cmax neden satılmıyor
Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

Piyasa değerini bilmiyorum ama hasarsız hali ne ediyorsa 8-10 bin lira aşağısı hakkı derim.

Yorum bağlantısı
Fikri Keleş
1 saat önce, Mert Yeldan yazdı:

Abi senin Cmax neden satılmıyor

Orayı çözemedim 9 ay olmuş ya 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir

Hasarsız piyasa fiyatının max 5.000 tl altı bir fiyat biçmeniz gerekiyor. Golf bu. Her şey olabilir ne kadar yüksek fiyat o kadar cazibe ve alıcı çekecektir. Ayrıca Golf satılmaz kendi kendini sattırır öndeki logo fetişizmi kültürü sayesinde. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Demir
2 saat önce, Koray Demir yazdı:

Hasarsız piyasa fiyatının max 5.000 tl altı bir fiyat biçmeniz gerekiyor. Golf bu. Her şey olabilir ne kadar yüksek fiyat o kadar cazibe ve alıcı çekecektir. Ayrıca Golf satılmaz kendi kendini sattırır öndeki logo fetişizmi kültürü sayesinde. 

O logodan bende de mevcut , lakin ben de satamadım ,eski focusumun laneti felan heralde , mk1 focus ile takas edecem üste ne alırsak artık :)

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Düşündüğünüz rakama yakın fiyatlara satılabilir.  Bir arkadaşa ve kendime araç arıyoruz hasar durumu fotoğraflar ile ispatlanıyırsa sıkıntı yok bu noktada eliniz sağlam. 66 yazıp araç başı pazarlıkla satılır diye düşünüyorum.  Mümkünse arayan ilk müşterinize satın. Hayırlı satışlar dilerim.

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Kimi insan var 1-2 bin tl pahalı olsun kazasız hatasız boyasız olsun ister(benim gibi) kimi insanda 3-5bin tl ucuz olsun ufak tefek kazası olsun önemsiz der. Kısaca her malın bir alıcısı vardır yeterki ona göre değerini biçmek lazım.
Aracın piyasasını bilmediğim için rakam konusunda yorum yapamıycağım ama bu şartlarda bir aracım olsa 6-7bin tl kazasızlarına göre uygun yazardım fiyatı.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...