İçeriğe Yönlendir

İstanbul Trafiğine Çözüm

Sedat Ünsal

Recommended Posts

Sedat Ünsal

İstanbul'da araba kullanmak artık eziyet oldu. Özüme döneyim istedim😁 işte trafiğe kesin çözüm.😎

Whats-App-Image-2019-05-08-at-23-27-27.j

Whats-App-Image-2019-06-11-at-15-38-01.j

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Binali Yildirim iki kopruden gecen 2 tekerlilerden para alinmayacagini vaad etti. Ekrem başa geçerse kesin yapar. Sonra istanbul motor cenneti olur. 

Yorum bağlantısı
Sedat Ünsal
54 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

bir de bunlarada ötv kdv geri düşse de hepmiz alabilsek

Ötv siz aldım. Haziran sonuna kadar 250cc ve altına ötv “0”. 

Kdv yi de gider yazdınız mı o iş tamam😬

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Hayırlı olsun kardeşim. Kavuruyor ortalığı Maşallah. Fiyatı ne bunların.

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
8 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

korkuyorum ben yoksa şahane

Bende bir ara arıyordum ya . 

Bir arkadaşım sürekli baskı yapıyordu ''alalım sana hatta 50 lik değil 250 lik alalım'' diye ,  dün akşam hastaneye ziyarete gittim. dönel kavşağın ortasında dut ağacı varmış dutlar yere dökülmüş bizimkide frene basmadığı halde aheste bir şekilde düşmüş , sonuş sol bacakta 2 kırık, sol dirsekte sıyrık :( 

9 saat önce, Sedat Ünsal yazdı:

İstanbul'da araba kullanmak artık eziyet oldu. Özüme döneyim istedim😁 işte trafiğe kesin çözüm.😎

Hayırlı olsun, benimde hayallerimi süsleyen motordur kendisi :) Hatta bu modelin aynısının yamahasına bakmıştımı çok yakışıklılar :) 

kesinlikle ekipmansız kullanılmaması taraftarıyım.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
2 saat önce, Fatih Evcin yazdı:

Bende bir ara arıyordum ya . 

Bir arkadaşım sürekli baskı yapıyordu ''alalım sana hatta 50 lik değil 250 lik alalım'' diye ,  dün akşam hastaneye ziyarete gittim. dönel kavşağın ortasında dut ağacı varmış dutlar yere dökülmüş bizimkide frene basmadığı halde aheste bir şekilde düşmüş , sonuş sol bacakta 2 kırık, sol dirsekte sıyrık :( 

Hayırlı olsun, benimde hayallerimi süsleyen motordur kendisi :) Hatta bu modelin aynısının yamahasına bakmıştımı çok yakışıklılar :) 

kesinlikle ekipmansız kullanılmaması taraftarıyım.

eniştem, kocaman enduro motorla devrildi kırmızı ışıkta arada sıkıtığı için, sonuç robocop gibi geziyor. motorsiklete binme demiyorum, evde hobi için bin. gayet net.

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Aman dikkatli ve korunaklı kullanın. Allah kaza bela vermesin. Zamanında evimizde motor varmış, Amcam büyük bir kaza geçirince motor satılmış. 40 yıldır ayağında platin var. Herkes kurallara uygun araç kullansa çok güzel ama ülkemizde iki teker sıkıntı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
13 saat önce, Sedat Ünsal yazdı:

Kaça ?

Hayırlı olsun. çok şık bir motormuş.. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
19 saat önce, Sedat Ünsal yazdı:

Kdv yi de gider yazdınız mı o iş tamam😬

iyimiş rakamlardan belli olmuyor ama ötv siz olduğu .

Yorum bağlantısı
Sedat Ünsal

teşekkür ederim. 29.550TL ye bayiden sıfır aldım. Anahtar teslim fiyatı. 

motor işi tehlikeli. trafikteki öküzlerin sayısı hakikaten çok ama genede o duyguyu alınca insan vaz geçemiyor. Pazar gün içinde  tuzladan ortaköy 35 dakika. trafikte de ortalama tüketim 3.4 litre.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
36 dakika önce, Sedat Ünsal yazdı:

teşekkür ederim. 29.550TL ye bayiden sıfır aldım. Anahtar teslim fiyatı. 

motor işi tehlikeli. trafikteki öküzlerin sayısı hakikaten çok ama genede o duyguyu alınca insan vaz geçemiyor. Pazar gün içinde  tuzladan ortaköy 35 dakika. trafikte de ortalama tüketim 3.4 litre.

Tüketim çok yüksek değilmi. R25 felan bu kadar yakiyor. Ben sevmedim. :(

Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın

valla süper benim de aklımda ne zamandır 125 lik pcx  hayırlı olsun hocam..

Yorum bağlantısı
Sedat Ünsal
10 saat önce, Ali Darbaz yazdı:

Tüketim çok yüksek değilmi. R25 felan bu kadar yakiyor. Ben sevmedim. :(

2 kişi + çanta ekipmanlar ve malzemeler dahil + sürekli son gaz. Gayet başarılı bence. Park alanında Xmax 250 sahibi ile konuştum. 4ün altına düşüremiyormuş. Şikayetçiydi. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
14 dakika önce, Sedat Ünsal yazdı:

2 kişi + çanta ekipmanlar ve malzemeler dahil + sürekli son gaz. Gayet başarılı bence. Park alanında Xmax 250 sahibi ile konuştum. 4ün altına düşüremiyormuş. Şikayetçiydi. 

Hocam sizlik bir durum değil, Motorun averajı bile 3,5 litre gösteriyor. Fabrika verisi 3,5 litre motorun. 

Motor ile 6250 deviri aşmaz isen, kaç km hız yapıyor. 

Yorum bağlantısı
Sedat Ünsal

motor ile artçısız ve çantasız 3.1 ile gezen çok kişi var. bundan önceki 600cc 109 beygir motorumda 6.7 yazardı.8in altına inemezdim. açıkçası honda bu sefer beni şaşırttı. hafta sonu 6250 devirdeki hızı denerim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sedat Ünsal
7 saat önce, Ali Darbaz yazdı:

Motor ile 6250 deviri aşmaz isen, kaç km hız yapıyor. 

6500 devirde 110 km hız yapıyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Tansu Kalafatoğlu
Ali Darbaz yazdı:

Binali Yildirim iki kopruden gecen 2 tekerlilerden para alinmayacagini vaad etti. Ekrem başa geçerse kesin yapar. Sonra istanbul motor cenneti olur. 

Hayaller hayatlar. Bırak motora indirimi isbike’ye dün zam yapıldı. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...