İçeriğe Yönlendir

Fiesta VI - 1.5 TDCI Yakıt Filtresi Tercihi

Erkan Işık

Recommended Posts

Erkan Işık
(düzenlendi)

selam arkadaşlar aracın bakımı geldi bu bakımda mazot filtreside degişecek fakat hangini alacagımı bilemedim şu linkdeki yakıt filtresini almak istiyorum marka olarak pürflex özellikle istiıyorum onun harıcı boch ve mann filtre olabılır https://urun.n11.com/yakit-filtresi/ford-fiesta-tdci-purflux-yakit-mazot-filtresi-2010-2018-P322320890 bu uyuyormu yoksa komple mi alıp takmak gerekiyor şimdiden cevap verecek arkadaşlara teşekkür ederim  araç 2013  model 1.5 tdci fiesta 75 hp

tarihinde Erkan Işık tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Çok sık değişmiyorsanız orjinalini alın. Orjinal yoksa MANN alın. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca

bunun pegeout cıtroen için olan pegeout kutuluları var orjinal pejo olanını alın aynı fiyatları ...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Metin Taşcı yazdı:

Bu uyuyor, üst kısmı sızdırma, hava vs yapmıyorsa komple almanıza gerek yok

filitre olarak ithal otosan marka tavsiye ederim, 1 filitre 2 bakım gittiği için kaliteli almakta fayda var

renault pürflüx üstüne kendi markasını basıp orjinal filtre diye sattıgı bir ürün kalitede sorun yok uydukdan sonra aynı urune iki katı fiyat vermenin mantıgı yok gecen passata mazot filtresi aldım passat diye alırsan 130-140-200 arası koda bakıp gıdip bosch aldım 60 tl satıcılar mecbur alacagını bıldıklerı ıcın fazla söylüyorlar aynı ürüne 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...