İçeriğe Yönlendir

Bmw Cd Changer Çalışmıyor

Ömer Yürekli

Recommended Posts

Ömer Yürekli

Merhaba, başlıkta da belirttiğim gibi bir problem var.  Şöyle bir geçmişi var aracımın ; Daha önce double teyp kullanılıyormuş. Çalınması sebebiyle orjinal teybi ( Bmw business) geri takılmış. acaba bu işlemler esnasında iptal mi ettiler, söketini falan mı takmadılar diye düşünüyorum. Torpidoda usb girişli bir kablo var, denedim aktif değil. Bir kaç oto elektrikçiye sordum torpidodaki usb kablosu orjinal teybe adapte edilemiyormuş. Fm transmitter kullanıyorum o da sağlıklı değil. hışır hışır. 

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Muhtemelen teybin cd changer girişinden usb aux cihazı bağlandı kablosu da orada kaldı. Görsel paylaşabilirseniz yardımcı olabiliriz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ferhat Yavuz

O kablo double teyp için bağlanıyor bildiğim kadarıyla.Büyük ihtimal changer soketi bağlanmamış sizin.Sökülüp arkasından bakılınca her şey netleşir bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Yürekli
Ferhat Yavuz yazdı:

O kablo double teyp için bağlanıyor bildiğim kadarıyla.Büyük ihtimal changer soketi bağlanmamış sizin.Sökülüp arkasından bakılınca her şey netleşir bence.

cd changerın tuşuna bastığım zaman sanki içerden bi motor sesi geliyor gibi bi ses geliyor ama daha müsait bir zamanımda iyice kurcalayıp size görselde paylaşayım

Yorum bağlantısı

Changerın cd çantasını çıkarıp taktınızmı hiç?

benim arabada arazide gezince çok hoplayıp zıpladığında changer bazen çalışmıyor cd çantasını çıkarıp takmak gerekiyor 

teypten düğmeye basınca changer arkada hareketleniyorsa bağlı olmama şansı yok

ekranlı teyp için changer bağlantısına ihtiyaç yok  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Yürekli
Ali Gök yazdı:

Changerın cd çantasını çıkarıp taktınızmı hiç?

benim arabada arazide gezince çok hoplayıp zıpladığında changer bazen çalışmıyor cd çantasını çıkarıp takmak gerekiyor 

teypten düğmeye basınca changer arkada hareketleniyorsa bağlı olmama şansı yok

ekranlı teyp için changer bağlantısına ihtiyaç yok  

çantayı nasıl çıkartacağımı bilmediğimden hiç kurcalamadım daha büyük zarar vermeyim diye :)

Yorum bağlantısı
Ömer Yürekli yazdı:

çantayı nasıl çıkartacağımı bilmediğimden hiç kurcalamadım daha büyük zarar vermeyim diye :)

bendekinin üzerinde tuş var. basınca cd çantasını dışarı veriyor. orda cd leri değişip yeniden içine takılıyor

sizdeki çantalı modelmi yoksa cd leri yutan modelmi bilmiyorum tabi . direk yutan modelse onu bilmiyorum

resmi varmı changerınızın

Yorum bağlantısı
Ömer Yürekli
Ali Gök yazdı:

bendekinin üzerinde tuş var. basınca cd çantasını dışarı veriyor. orda cd leri değişip yeniden içine takılıyor

sizdeki çantalı modelmi yoksa cd leri yutan modelmi bilmiyorum tabi . direk yutan modelse onu bilmiyorum

resmi varmı changerınızın

fotodakinin aynısı. mavi tuşa basınca tepki vermiyor. Bazen içerden bi hareket sesi geliyor gibi ama tam emin olamadım. 81MRC3raioL._SL1500_.jpg

Yorum bağlantısı

tamam işte çantalı buda.

o bmw yazan kapak sürgü ile sola kayar  kapanır üzeri

ordaki mavi düğmeye bas çantayı dışarı al cdleri çıkar içine teybn çaldığına emin olduğunuz 1 2 cd koyup takın bakalım nolacak

Yorum bağlantısı
Ömer Yürekli
Ali Gök yazdı:

tamam işte çantalı buda.

o bmw yazan kapak sürgü ile sola kayar  kapanır üzeri

ordaki mavi düğmeye bas çantayı dışarı al cdleri çıkar içine teybn çaldığına emin olduğunuz 1 2 cd koyup takın bakalım nolacak

Hocam hiç tepki vermiyor düğmeye basınca. Araba çalışır vaziyette ve teyp açıkken bastım tepki vermiyor. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...