İçeriğe Yönlendir

Golf 7 Dsg

Onur Demirci

Recommended Posts

Onur Demirci

Arkadaslar merhaba ,kardesime ikinci el arac bakiyorum Golf 7 1.6tdi dsg dusunuyor ancak dsgden gozum korkuyor bildiginiz kronik bi sorunu varmi bu serinin alirken nelere dikkat etmek gerekir garantisi devam eden bir dsg isimizi gorur diye dusunuyorum kullanan arkadaslari fikirlerini bekliyorum

Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın

Koltuklarda titreme, 2015 modellerinde ekran kararması, arka silecekte su sızdırması, turbo yay kıskacı arka süspansiyon sesi,2012-2013 lerde şamandıra arızası gibi ufak kronik problemler olsa da servis hallediyor..

araçlar_hakkinde_hersey   instagram hesabından alınmıştır..

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

DSG her an sorun çıkarabilecek, ama çıkarmayadabilecek bir şanzıman.

Her ihtimale karşı alırken iyi baktırılırsa en azından sağlam alındığından emin olunur.

Sonrasında da olası bir durumda 4-5 bin lira harcamaya hazır olunursa sorun olmayacaktır.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Onur Demirci
Selim Bilgin yazdı:

DSG her an sorun çıkarabilecek, ama çıkarmayadabilecek bir şanzıman.

Her ihtimale karşı alırken iyi baktırılırsa en azından sağlam alındığından emin olunur.

Sonrasında da olası bir durumda 4-5 bin lira harcamaya hazır olunursa sorun olmayacaktır.

2016-2017 model yeni nesil kavramali garantiis devam eden veya iyi niyet garantisinden faydalancagimiz bir arac bakmak en mantiklisi olucak sanirim.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Jettada DSG basınç tupu 2500 liraya mi ne değişiyor sanayi de. Kavrama işi daha pahalı. Kart desen o da öyle. Ustası var da bulana. İyi niyet garanti için önceki sahibinin servis geçmişi önemli . Kullanan iyi niyetli de servis bakımda aynı iyi niyeti ne kadar gösterdi. İşi iyi niyete bırakmadan uzatılmış garanti vs olan arac almak ve servis geçmişi bilmek daha garanti

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...