İçeriğe Yönlendir

Takas Teklif Edildi Fikre İhtiyacim Var

İsmail Avcı

Recommended Posts

İsmail Avcı

Arkadaslar benim aracim

48 favori.. düsük km ,en temizlerinden biri

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-48-favori-dusuk-km-en-temizlerinden-biri-683331786/detay

Teklif edilen arac

Memurdan 2013 ÇIKIŞLI KİA SPORTAGE GSL PLUS ECO DYNAMICS

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-kia-memurdan-2013-cikisli-kia-sportage-gsl-plus-eco-dynamics-600010534/detay

Istenen fark 25 bin .ne dersiniz?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Lpg takılmayın motor. İçi güzel ancak rakam bana 2 çeker için yüksek geldi. O paraya en temizinden 4x4 2.0 dci kaşkay alınır. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
Lpg takılmayın motor. İçi güzel ancak rakam bana 2 çeker için yüksek geldi. O paraya en temizinden 4x4 2.0 dci kaşkay alınır. 
12 bin yapiyorum yilda ,benzinli binsemmiki diyorum,tiguan bakiyorum normalde 1.4 tsi 122 lik tiguanin yakitina razi olmus durumdayim,bunla tiguan arasinda cok yakit farki olur mu acep ?
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

12bin azmış yahu. Lpgyi pas geçelim. Sakin sürüş yapılacak, ciddi yakıyor yoksa. Hele şehir içinde. 15 litreyi görüyor dikkat edilemez ise. 

Tiguan bunun yarısı kadar yakar her koşulda 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
12bin azmış yahu. Lpgyi pas geçelim. Sakin sürüş yapılacak, ciddi yakıyor yoksa. Hele şehir içinde. 15 litreyi görüyor dikkat edilemez ise. 

15 lt benzin abov
  • Beğen 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
Kia ve hyundai yakıt verilerinde doğrucu değil. 
Sivi mi oluyodu ne dimi Servet abi bunlara ,7-8bin montaj ,karma yakiyodu galiba ?
Yorum bağlantısı
Onur Bulut

Mondeo'dan sonra bu aracın sertligi üzebilir.Yakıt konusuna deginmiyorum bile.Tiguan dogru seçim olacaktır.Kia'yı eleyin direk.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Sıvı lpg. Şu an 10bin vardır 
Evet karma 
En son 12 bin idi abi.

Tiguan daha az yakar piyasasi daha iyidir diyorum bende.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Barış Göktürk

Yakmaya her ikisi de (Tiguan & Sportage) yakar.

Siz yakıtı sineye çekecek olduktan sonra piyasada tutulan olsun; Tiguan olsun derim...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
İsmail Avcı yazdı:
Servet Aydın yazdı:

15 lt benzin abov

150 hp 4x4 tiguan ile 1000km  ortalamam 8.4 litre. şehir içi dışı karışık veri bu. demekki şehir içi olduğunda 12 13 litreden çok yakmayacak. 122 hp olan daha az yakacak demektir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

2012 kasa tiguan bakiyorum ama aradigimi tam bulmus degilim, uzun sure sportage kullanmam heralde ,1 yil kullanip tiguan arayisina devam etsemmi dedim sıkildim aramaktsn ,degisikligi kafaya koyunca surecten de sıkilinca iyi dusunemem diye size sormustum

Tiguanin piyasasi ,el degisturme hizi,yakiti daha iyi ,sportage in donanimi biraz cezbetti

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

tiguanın piyasası tartışılmaz.  ama kia nın kalitesi çok daha iyi bence. birkere bozulmaz kia lar. güvenilir.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Ben almazdim. Kullandım. Şehir içi için aşırı müsrif. Performans zayıf.

LPG de bile ekonomik değil zaten hem montaj hem tüketim

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı

Yılda 12 000 yapıyorsanız LPG ye 10 bin TL vermeniz çok mantıksız. Satarken o parayı alamazsınız. Kia donanım olarak Tiguan dan çok çok üstün. Fakat Servet in de dediği gibi çoğu kore araçları yakıt verileri gerçeğin yanından bile geçmiyor. 6 - 8,2  LT değerleri gerçek olsa bu donanım ile çok tutulmaz mıydı? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
Yılda 12 000 yapıyorsanız LPG ye 10 bin TL vermeniz çok mantıksız. Satarken o parayı alamazsınız. Kia donanım olarak Tiguan dan çok çok üstün. Fakat Servet in de dediği gibi çoğu kore araçları yakıt verileri gerçeğin yanından bile geçmiyor. 6 - 8,2  LT değerleri gerçek olsa bu donanım ile çok tutulmaz mıydı? 
Lpgyi hic dusunmuyorum ,benzinde 15 lt yakiyo olmasi yilda 12 bin yapsam bile korkuttu beni ,arac satilacagi zaman bu dusundurecek illaki aliciyi .takastan vazgectim cok sicak bakmamistim ,sizlere danismak istemistim.
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Zaten araç o kadar etse takas da bu kadar birebir rakamla gelmezdi. :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...