İçeriğe Yönlendir

Arabanı Akıllandır

Uğur Çınar

Recommended Posts

Ali Darbaz

Android google asistan kullanan bir arabirim var. Bizimkiler lego oynayip parçalari birleştirmiş.

Tablet çinden, isletim sistemi amerikadan.  Ustune yazilimi gelistiren biziz. 

Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Valla ben beğendim. Dedikleri gibi 3000 TL civarında ise bence değer. ÖZellikle multimedya eksiği olan araçlarda  1000 1500 fazla verip böyle bir şey taktırmak gayet mantıklı...

Yorum bağlantısı
Emin Onuk

Güzel kullanışlı bir şey yapmışlar. Ama ne kadar olmuş bu ürün piyasaya çıkalı, kullananların yorumları önemli bence. Ayrıca videonun altında indirim kodu vermişler 750 lik

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Teknoloji ve yazilim yeter mi bilemedim ama konusmadaki Robotik sesi begenmedim.Bayan versiyon idare eder ama erkek olan bayagi kotu konusuyir aslinda.Bunun Harici guzel urun..

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu
(düzenlendi)

Valla buna bu kadar para verilmez bence, ilk 1 hafta oynarsın sora kapatırsın. 3000 tl de iyi para.

tarihinde Hakan Gürsu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

hikaye, iki saat laf anlatamam, ayrıca andro bu, asistana söyle yapsın :)

akıllı araba otonom araçtır, tesla gibi kendi giden yani, bunu her akıllı (adı akıllı) telefonu olan zaten yapar, bağlan arabanın teybe al sana sistem...

3000 tl ha, eh pes 30 tl bile çıkmaz benden....

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün

Tanıtım videosunda her araca olur diyor ama marka ve modele göre aratınca sınırlı sayıda araca uyumlu görünüyor

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Kendi aracımla örnek veriyim. 1000-1500 tl arasında alınan bir cihazı 3000 bin tl cıvarında satıyorlar. 1500-2000 bin tl fazladan verip alıcağın bu ürünün özelliklerini günlük hayatta nekadar kullanabilceğin önemli olan o.

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün

Cep telefonunu arabada iyi bir yere konumlandırıp, bluetooth ile bağlantı kurduktan sonra bütün araçlar akıllanıyor zaten

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...