İçeriğe Yönlendir

Krank Mili Kasnağı Nasıl Sökülür?

Batuhan Yılmaztürk

Recommended Posts

Batuhan Yılmaztürk

Krank mili kasnagi nasil sökülür Ford scorpio 2.0 dohc 19905f23e6b81d5d7ff4cad9e1bdcb176a60.jpg

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp

Ben bir iki gördüm havalı tabanca anahtarla sokuyorlar hatta ilk sokumu ise lastikciden büyük tabanca alıp sokmuslerdi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Cerci

1.6 hdi- tdci lerde volantin alt kisminda kucuk bir delik vardi ordan triger degisiminde kasnaklari sabitleme setiyle veya matkap ucu ile sabitleyip anahtarla cevir sokuluyor yada volantin dislerinin arasina tornavida sikistir donmesini engelle turce karsili havali vida sokucu diye bilecegim anahtarla butun yazdiklarima gerek kalmadan soke bilirsin audide kran milini sabitlemek icin bir aparat vardi onunla yapmistim

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
audide kran milini sabitlemek icin bir aparat vardi onunla yapmistim

Audide bunu da mı yaptın :)
Yorum bağlantısı
Mustafa Cerci
(düzenlendi)
Mehmet Ozyurek yazdı:

Audide bunu da mı yaptın :)

abi triger setini degistirmistim malum bayisi cikartabilmek icin mecbur kasnagida sokuyoruz 

yaptiklarimi tekrar gozden gecirdim audide birtane krankin uzerinde vida var onu bir anahtarla tutup diger uc vidayi sokunce kasnak cikiyor

tarihinde Mustafa Cerci tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Coşku Mert

havalı tabancanız yoksa bu tip dıştan kitlemesi olmayan kasnakları sökmesi epey zor oluyor.

yapılması gereken krankı kitleme tapasından aparat ile kitlemek. sonra da civatasını gevşetmek. sonrasında da rulman çektirme aparatıyla kasnağı sökmek.

bir de aracı vitese alıp fren diskinden kitleme yöntemi var ama onu pek tavsiye etmiyorum

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

bir de aracı vitese alıp fren diskinden kitleme yöntemi var ama onu pek tavsiye etmiyorum

Bu zarar verir diye düşünüyorum
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...