İçeriğe Yönlendir

Mondeo III - Anlık Yakıt Tüketimi

Harun Kocaçalışkan

Recommended Posts

Harun Kocaçalışkan
Yusuf Davaz yazdı:

benzin- lpg

Ford'un bu özelliği kapatma sebebi olarak zaten değişken değerler gösterilmiş. İnsanın gözü sürekli oraya gidiyor ve trafikte tehlike yaratıyor. Aslında gösterdiği değerler doğru ancak belki de sadece test esnasında kullanılması gereken bir özellik. Normal trafikte sürekli değişen bir anlık tüketim değeri insanı yoruyor. Ancak bu değişimin çok uçuk aralıklarda olmaması lazım. Sabit hızla giderken bende bazen 3.2 bazen 4.5 gösterdiği oluyor ama sabit hızda 3.2 gösterirken 8-9 gibi değerlere hiç çıkmadı.

Burada Ford örnekleme değerini çok yüksek tutmuş. O yüzden sürekli değişen değerler görüyoruz.

Yorum bağlantısı
Tunahan çetin

forscan için kullanabileceğim cihaz önerir misiniz? benim aldığıma forsacn orjinal değil hatası veriyor.

Yorum bağlantısı
Yusuf Davaz
forscan için kullanabileceğim cihaz önerir misiniz? benim aldığıma forsacn orjinal değil hatası veriyor.
Ben aliexpresden nextpeak marka almistim gecen sene. Torque ile sorunsuz calisiyor. Gecen gunde forscan araciligi ile anlik yakit tuketimini rahat bir sekilde actim. Baglantida ve baglanti sonrasi hic bir kopukluk yasamadim. Yine ayni siteden daha once aldigim obd2 cok sorunluydu. Ya baglanmiyordu yada baglansada devemli kopuyordu
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...