İçeriğe Yönlendir

Ege - Akdeniz'de Tatil İçin Villa Kiralama

Metin Genç

Recommended Posts

Mahmut Yıldız
Gökhan Albayrak yazdı:

Kiraladığın gün boyunca dolarlar da senin mi abi? 

Çıkarken istemesinler :D 

Almak mı, burası tuvalet. 

Yorum bağlantısı
Emin Onuk
Okay Kaygusuz yazdı:

neden yemekleri kim yapacak bulasagı kim yıkayacak hanım cocuklamı ugrassın yemeklemi. denize git gel bu işlerle ugras yeni cocukla zor gibi gelmez mi

otel de herşey saatli. çocuğun her saati bir olmadığı için yemeğe git gel zor olacak. en uygunu villa gibi geldi

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Emin Onuk yazdı:

otel de herşey saatli. çocuğun her saati bir olmadığı için yemeğe git gel zor olacak. en uygunu villa gibi geldi

hayırlısı olsun.

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
Servet Aydın yazdı:

En sevdiğim konu açılmış. 

Cihat neresi biraz daha detay alayım. Planım var. Direk link vs ne kadar bilgi varsa hepsini saat 18e kadar masamda istiyorum. Şimdi çekilebilirsin ✈️

Fethiye Çalış'ta kaldım ben. 3 aile (5 yetişkin 4 çocuk) kaldık. Hergün havuz ve çarşaf temizliği vardı. Kapalı ve korunaklı bahçe, çocuklar sabahtan geceyarısına kadar havuz kullandılar. Ayrıca yakın olduğu için Ölüdeniz'e de gitme şansımız oldu. Aşağıda verdiğim linkteki gibi bir villa da kaldım.

Villa

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Arkadaşım 2 sezondur tatilvillam dan kiralıyor. Hatta bu sene de fethiyeden kiraladı. Ben airbnb den baktım epey ama sonunda otele karar kıldım. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Ortataş

Konu muhteşem hep merak ederim antalya islam köyde çok var denize 5-10 km uzakta ormanın içinde kalanlar genelde memnun ama fiyatlar 4 ile 10 binlara arası değişiyor sezona göre kesinlikle tercihim villadan yana; otel çok askeri sistem geliyo dışarı çıkmadan tatil bitiyor  kalabalık ..konuyu heycanla takipteyim

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Valla imkanı olan bayram haricinde gitsin, bayramda fiyatlar ikiye katlıyor, kalabalığı da cabası.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Talha Bilgi

Bu sene bende küçük bebeğin pek otelde bize tad vermeyeceğeni düşünerek otel yerine villa bakar oldum ama çoğu yer dolmuş geç kaldık :(

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Biz çocuk doğduktan sonra ilk tatilimizi 1 yaşındayken yaptık. Haliyle aynı endişeleri yaşamıştık gitsekmi gitmesekmi derken bu otelin Swimup oda modelini gördük. Özelliği Odanın balkonu direk havuza açılıyor. Yani odanızdan havuza girip çıkabiliyorsunuz. Bu swimup odaların havuzu genel havuzdan farklı olduğu için gürültü falan olmuyor rahat ediyorsunuz. 
https://www.etstur.com/Long-Beach-Harmony

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

Kimseye öneri vermediğim ve öneriye açık olmadığım nadir konulardan. Tatil konusu çok hassas ve kişiye göre değişkenlik gösteriyor. Ben her sene 2+1 lüks daire kiralar tatilimi öyle yaparım. Benim arkadaşlar da ıyyyy öyle tatil mi olur diye bizim yaptığımızı beğenmezler 😊 Phasalis’e gitmemiş, Tahtalı’ya çıkmamış, Adrasan’da Suluada turuna katılıp akşam balık yememiş, Çıralı ve Olimpos’da kristal berrak sularda iki kulaç atıp, Yanartaş’ta doğal yanan ateşte bir sucuk kızartmamışsan ne işin var kardeşim Kemer’de 😀 He ben bunları otelden çıkıp yaparım dersen zaten otele verdiğin para boşa gitti zira bunları yaptığında otelde kalacak vaktin de kalmayacak. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...