İçeriğe Yönlendir

Tayin - Ankara'dan Nevşehir'e

Murat Gedik

Recommended Posts

Murat Gedik

Merhaba arkadaşlar. İki yıldır planladığım tayini bu sene çok şükür gerçekleştirdim. Acı tatlı 4 yılımı verdiğim Ankara'dan Nevşehir Acıgöl Tatlarin Ortaokulu'na tayinim çıktı. Bundan böyle uzun bir zaman burada yaşayacağım gibi görünüyor. Eşim de Nevşehir Devlet Hastanesine atandı.

Ankara'daki evimi kiraya verdim. Nevşehir'de güzel bir mahallede kiraya çıkacağım. Bi kaç tanıdık var yardımcı olacak ama tavsiyelerinize açığım. Merkezden günlük gidip geleceğim okuluma.

Bu arada Mehmet abiye de buradan selam ediyorum. İnşallah yanına uğrayıp bir çayını içeceğim.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Halil Gümüş

Hoş geldiniz, hayırlı olur inşallah.
Siz zaten büyük ihtimalle Tatlarin e servisle gideceksiniz. Bu sebeple evi hastaneye yürüme mesafesinde tutmanız mantıklı olur. O civarda 1000-1200 gibi güzel evler bulunur. Bi sorayım tanıdıklara.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Gedik

Teşekkür ederim arkadaşlar. Evet biz de öyle düşünüyoruz. Servis ile gideceğim ben. Araba da eşimde olacak. 4 yaşında kızım var. Onunda kreşe gitmesi gerekiyor. O yüzden hesaplar biraz karışık.

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Hoşgeldiniz hocam. İstediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Elimizden geldiğinde yardımcı oluruz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halil Gümüş

Branş nedir hocam? Belki eş durumundan merkeze gelirsiniz, zorunlu hizmet sıkıntısı yoksa.

Yorum bağlantısı
Murat Gedik
Mustafa Arıkan yazdı:

Hoşgeldiniz hocam.

Çok teşekkür ederim.

Halil Gümüş yazdı:

Branş nedir hocam?

Branşı Bilişim Teknolojileri. Eşimin göreve başlama işi yetişse idi bu ağustosta başvuracaktım ama yetişmiyor. Zorunlu hizmetimi tamamladım çok şükür. İnşallah şubatta başvuracağım.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Arık

Selamlar benimde tayinim Hakkariden Nevşehir’e çıktı :) bende kiralık ev arayacağım :) Konuyu takipteyim :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hüseyin Arık
Size de hayırlı olsun. Tayin neresi oldu?

Teşekkür ederim. Henüz ilçe mi merkez mi belli değil şu an.
Yorum bağlantısı
Hüseyin Arık
Hayırlı olsun Hüseyin bey.

Sağolun sizinde hayırlı olsun. Gönlümüze göre bir yer buluruz inşallah [emoji4]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Yürekli

Hayırlı olsun.  4 yılım geçti Nevşehir'de öğrenci olarak.  Hala özlerim,hala özlerim :) gecen bir uğradım inanılmaz değişmiş. Üni civarı pek kalabalık geldi gözüme. Hastane karsisi diye adlandırılan yukarı bolgeler öğrenciler tarafından pek tutulmuyor. O bölgeleri tavsiye ederim.  Zira yenge hanımın işine yakın olur. Tekrar hayırlı olsun ve kolay gelsin :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Hayırlı uğurlu olsun. darısı da bana olsun K. Maraş istiyoruz ama bakalım. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Hayırlı olsun, kalabalıklaşıyoruz yahu, işe giderken her gün benim önümden geçeceksiniz. :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Hayırlı olsun meslektaşım. İl dışı ile tayin oldunuz sanırım epey oldu açıklanalı ama başka atama mı oldu.. Bende geçen sene İstanbul'dan Antalya Elmalı'ya geldim şimdi  özür gurubundan Korkuteli'ne gelmeye çalışıyorum. Bilişimde yaprak kıpırdamıyor idareciliğe başvurdum mecbur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
Hasan Karabekiroglu yazdı:

Hayırlı olsun, kalabalıklaşıyoruz yahu, işe giderken her gün benim önümden geçeceksiniz. :)

Nevşehir olarak buluşma yapmak şart artık :) 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Murat Gedik
Ayhan Asil yazdı:

Hayırlı uğurlu olsun. darısı da bana olsun

İnşallah istediğiniz olur Ayhan bey.

Hasan Karabekiroglu yazdı:

Hayırlı olsun,

Yeni bir müşteriniz oldu inşallah uğrarım artık 🙂

Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Hayırlı olsun meslektaşım.

Teşekkür ederim Ahmet hocam evet il dışı ile geldim. 160 puanım vardı. Bende bu sene idarecilik yaptım. İnşallah istediğiniz olur Allah gönlünüze göre versin.

Ahmet Ertugay yazdı:

Hayırlı olsun.

Çok teşekkür ederim.

Ahmet İhsan Akşen yazdı:

epey oldu açıklanalı ama başka atama mı oldu

Başka atama olmadı. Ben biraz geç yazdım.

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
Murat Gedik yazdı:

uğrarım artık

Her zaman beklerim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın

Hocam hayırlı olsun. biz sınıfçıların tayini zor sizlere bu konuda imreniyoruz :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Gedik

Teşekkür ederim tayfun hocam. İnşallah siz de istediğiniz yerde çalışırsınız. Evet sınıf öğretmenliği baya yüksek puanlarla tayin oluyor.

Yorum bağlantısı
Murat Gedik
Mehmet Ozyurek yazdı:

Oo maşallah.  Gelen gelene.  

Hoş gelin. 

Teşekkür ederim Mehmet abi. Şehir güzel olunca gelen çok oluyor galiba 🙂

Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

Seneye bende tayinciyim. Hanım Ankara istiyor ben ise nevşehir veya çorum. Bakalım neler olacak.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...