İçeriğe Yönlendir

Anzer Balı

Erdem Bozkurt

Recommended Posts

Erhan Doruk
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Arıcıların çoğu kovanın üstüne şeker, glikoz koyuyor. Arı çiçek balı yerine şeker balı yapıyor. Bal gerçek bal ama faydası yok. 

Ben amasra’da kadınlar pazarından kestane balı almıştım. İyiydi. Gürcistan’da da güzel ballar yapılıyor.

Gürcistan"da bal fiyatı buraya göre çok daha uygun . Bir sefer kestane balı almıştım çok iyiydi. Tekrar bulamadım aynısından. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Yakında gürcü çayı ve fındığı da ucuz ve çok kaliteli olacak 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hamit inan
Ali Gök yazdı:

Ben kovanın dışına şeker vs bişey bırakılmaz dedim kovanın içine şurupluğa konur kovanların üstüne şeker konmuş gibi bişey yazılmıştı Bu bilgiye kesinmi diye sordum . Dediklerinizin çoğuna hemfikirim

Yazdıklarımızın tamamını sonradan fark ettim. Hemfikiriz dışarı şeker damlatmak bile yağmaya yol açıyor. Bende hiç rastlamadim kovanın üstüne bırakıldığını 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Yakında gürcü çayı ve fındığı da ucuz ve çok kaliteli olacak 

Gürci çayının 75 gramı 8-10 lari
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Servet Aydın yazdı:

Kangoo ile geçtim iki kere. Birde bol virajı Bayburt Trabzon yolu var. Orası daha nefis. Bir defa nasip oldu geçmek 

images-10.jpeg

Kürtün tarafini soyluyosun sanirim.Aynen cok keyifli ama bir okadarda sakat bir yol..

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Alpay Sumer yazdı:

Kürtün tarafini soyluyosun sanirim.Aynen cok keyifli ama bir okadarda sakat bir yol..

Anadolu ajansı muhabirinin düşüp öldüğü peşine askerlerin şehit olduğu yol değil mi bu?

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Kangoo ile geçtim iki kere. Birde bol virajı Bayburt Trabzon yolu var. Orası daha nefis. Bir defa nasip oldu geçmek 

images-10.thumb.jpeg.79deed9b678543f86e75fab21b0ff770.jpeg
Bayburt Trabzon dediginde herhalde Caykara Uzungolden giden.
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Metin Akbal yazdı:
Servet Aydın yazdı:

Evet o yol. 4 saati geçti süre. Bir kaç yerde beklemek zorunda kaldık 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...