İçeriğe Yönlendir

Kaza Yaptım, Nazara Geldik :(

Ömer Yürekli

Recommended Posts

Ömer Yürekli

Abilerim çok teşekkür ediyorum.  Biraz önce aracı servise bıraktım ,giriş yapıldı. Eksper bekleniyor şimdi. Muhtemelen sol iki kapı degisecekmis :( orijinalliği gitti o canımı sıkıyor. Şükür ki cana gelmedi Allah heyetinden korusun hepimizi. 

Dogan Arsiray yazdı:

geçmiş olsun. görece onarımı kolay kaza. ama can sıkar tabi. insanın, böyle olduğunda gidip köyde filan yaşayası geliyor, değilmi? uğraş dur şimdi.

ışık yeşil ise bile heryere bakıp geçmeli.

Abi iki kapı değişecek. Bir ay sürebilir dediler . Cidden hak veriyorum size. Köyümü çok özlüyorum. 

Mehmet Ozyurek yazdı:

Bize anlattığınızı tutanağa da geçirebildiyseniz size kusur verilmez. 

Geçmiş olsun. 

Mehmet abi karşı taraf beni görmeden çıktığını ve Hadisenin meydana geldiğini yazdı. Bizde En sağ seritte seyir halindeyken dikkatsiz çıkan aracı gordugumuzu kaçmak için sağa manevra yaptığımızı ama kurtaramadigimizi yazdık. İşin ilginç tarafı bu hadise normal trafikte değil şehir hastanesinin içinde meydana geldi.

Yorum bağlantısı
Vasfi Gişten

Geçmiş olsun siz kaza yapmamışsınız gelip size vurmuşlar 🙁 süreç sizden yana sonuçlanırsa değer kaybı davasıda açın bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Yürekli
Vasfi Gişten yazdı:

Geçmiş olsun siz kaza yapmamışsınız gelip size vurmuşlar 🙁 süreç sizden yana sonuçlanırsa değer kaybı davasıda açın bence.

tek temennim sürecin lehimize sonuçlanması. Ardından düşünüyorum bende değer kaybı davasını. 

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Geçmiş olsun, tutanakta ki ifadeler çok önemli.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ömer Yürekli
Selçuk Bakış yazdı:

Geçmiş olsun, tutanakta ki ifadeler çok önemli.

Selçuk abi, karşı taraf beni görmeden çıktığını ve Hadisenin meydana geldiğini yazdı. Bizde En sağ seritte seyir halindeyken dikkatsiz çıkan aracı gordugumuzu kaçmak için sağa manevra yaptığımızı ama kurtaramadigimizi yazdık. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Geçmiş olsun. Suç karşıda. Hastanede olmuş, geçmiş olsun bu arada.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Yürekli
Mahmut Yıldız yazdı:

Geçmiş olsun. Suç karşıda. Hastanede olmuş, geçmiş olsun bu arada.

Mahmut abi teşekkü ederim, şehir hastanesinin girişini biliyorsundur belki. nizamiyeden girdik ilk sola dönüş kısmı varya ordan çıktı vurdu araç. 

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Selçuk abi, karşı taraf beni görmeden çıktığını ve Hadisenin meydana geldiğini yazdı. Bizde En sağ seritte seyir halindeyken dikkatsiz çıkan aracı gordugumuzu kaçmak için sağa manevra yaptığımızı ama kurtaramadigimizi yazdık. 
Büyük ihtimalle karşıya verirler, tabi kesin konuşmak doğru olmaz.
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Ömer Yürekli yazdı:

Mahmut abi teşekkü ederim, şehir hastanesinin girişini biliyorsundur belki. nizamiyeden girdik ilk sola dönüş kısmı varya ordan çıktı vurdu araç. 

Tahmin etmiştim. Tekrar geçmiş olsun.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
(düzenlendi)
Vasfi Gişten yazdı:

eski arabada pek birşey çıkmaz bence.

Ömer Yürekli yazdı:

Bir ay sürebilir dediler . Cidden hak veriyorum size. Köyümü çok özlüyorum. 

Mehmet abi karşı taraf beni görmeden çıktığını ve Hadisenin meydana geldiğini yazdı. Bizde En sağ seritte seyir halindeyken dikkatsiz çıkan aracı gordugumuzu kaçmak için sağa manevra yaptığımızı ama kurtaramadigimizi yazdık. İşin ilginç tarafı bu hadise normal trafikte değil şehir hastanesinin içinde meydana geldi.

şehirde doğup büyüsemde benim hissim o yönde. değişmiyor yani.

1 ay çok uzun bir süre. aslında aynı modelin çıkma kapıları bulunup boyanıp takılabilir bence.

tarihinde Dogan Arsiray tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ömer Yürekli
Dogan Arsiray yazdı:

eski arabada pek birşey çıkmaz bence.

şehirde doğup büyüsemde benim hissim o yönde. değişmiyor yani.

1 ay çok uzun bir süre. aslında aynı modelin çıkma kapıları bulunup boyanıp takılabilir bence.

abi galiba öyle yapacaklar. Eksper karar verecekmiş duruma. PArça tedariğini o yapıyormuş. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Değer kaybı için belirli bi yaş sınırı olmakla beraber, 3 yaşın üstündeki araçlara 4 haneli rakamlar bile çıkmıyor bildiğim kadarı ile.

@Cem Işık bilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Yürekli
Sani Gerşon yazdı:

Değer kaybı için belirli bi yaş sınırı olmakla beraber, 3 yaşın üstündeki araçlara 4 haneli rakamlar bile çıkmıyor bildiğim kadarı ile.

@Cem Işık bilir.

bana kusur oranı yüklemesinler de değer kaybını geçtim artık hocam. Aracım 2001 model fakat hasar kaydı yoktu

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Ömer Yürekli yazdı:

bana kusur oranı yüklemesinler de değer kaybını geçtim artık hocam. Aracım 2001 model fakat hasar kaydı yoktu

Kusur olsun veya olmasın, hasar kaydınız olacak artık.

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

Geçmiş olsun.

Bmw olunca kaç yaşında ne değerde olursa olsun göze batıyor maalesef. Zamanında bende çok yaşadım bu durumu.

İmkanın varsa ve yapmadıysan bir kan akıt ihtiyaçlılara dağıt.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Yürekli
Murat Atagenç yazdı:

Geçmiş olsun.

Bmw olunca kaç yaşında ne değerde olursa olsun göze batıyor maalesef. Zamanında bende çok yaşadım bu durumu.

İmkanın varsa ve yapmadıysan bir kan akıt ihtiyaçlılara dağıt.

aracı aldığımda yapmıştım. İnşallah yeniden yapacağım 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ömer Yürekli yazdı:

Görmedim, duymadım, farketmedim gibi kelimeler direk suçu kabullenmektir. 

Görmemek suçtur. Trafiğe çıkıyorsa görecek.  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Mehmet Ozyurek yazdı:

Görmedim, duymadım, farketmedim gibi kelimeler direk suçu kabullenmektir. 

Görmemek suçtur. Trafiğe çıkıyorsa görecek.  

E hani görmeden Ferrarinin üzerinden de geçebilecektik 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...