İçeriğe Yönlendir

Mondeo IV - Klima Gazı

Alişan YILMAZ

Recommended Posts

Alişan YILMAZ

Merhabalar arkadaşlar,  iyi geceler, sizlere bir şey sormak istiyorum. Geçen yaz Ankara Tur Oto'da klima gazı olmadığı için kaçak kontrolü yaptırdım ve gaz doldurttum. Kaçak olmadığını söylediler ve yazı klima ile güzel geçirdim fakat bu yaz yine klima gazı bitmiş, ben kaçak var diye düşünüyorum ama bunun başka bir sebebi olabilir mi ? Yarın sabah yine randevum var bakalım biraz üstlerine gideceğim durum ne olacak

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
(düzenlendi)

Bende muzdaribim bu konudan, usta ford klima kompresöründen kaçırır tamiri yok değişecek dedi ama bu bilgiyi teyit edecek konu bulamadım İnternette. En son yetkili servise gideceğim yaz kampanyası falan varsa.

tarihinde Ahmet İhsan Akşen tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Sarıgül
(düzenlendi)

Araba altından klima kompresörüne bakın kaçak oluyorsa kompresörün kasnak altında kirlenme var mı, yeşil renkte klima sıvısı akabilir oraları kirletmiş olabilir

tarihinde Ömer Sarıgül tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alişan YILMAZ
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Bende muzdaribim bu konudan, usta ford klima kompresöründen kaçırır tamiri yok değişecek dedi ama bu bilgiyi teyit edecek konu bulamadım İnternette. En son yetkili servise gideceğim yaz kampanyası falan varsa.

Ben yaz kampanyasına gittim ama bakalım sabah aracı verdim tekrar ama yetkili servis de bulamamıştı geçen sene 😕 ben de arıza da yok bulamıyorlar.

Ömer Sarıgül yazdı:

Araba altından klima kompresörüne bakın kaçak oluyorsa kompresörün kasnak altında kirlenme var mı, yeşil renkte klima sıvısı akabilir oraları kirletmiş olabilir

bulabilirsem bakayım :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...