İçeriğe Yönlendir

Mondeo'm ile Uzun Yol

Kaya Faruk

Recommended Posts

Kaya Faruk

Merhabalar abiler, arkadaşlar.
Burada sürekli Mondeo sorunları hakkında konuşuluyor. Biraz kafa dağıtmak birazda eğlenmek amacı ile bu başlığı açıyorum. Benim amacım bu kez biraz farklı.

2006 model Mondeo'm ile, çıkış Alanya varış Çanakkale olmak üzere, Akdeniz ve Ege istikameti doğrultusunda tek başıma, kafama göre yol almak.
Burada belki bu şekilde hayali olanlar vardır. Yada hayal edipte gerçekleştiremeyenler. Benimkisi bi hayal ve gerçekleştirmek istiyorum. Bu şekilde bir yolculuk hakkında herkesin tavsiyelerine kulak vereceğim.

Güzergah tam olarak belli olmamakla birlikte, isteyen olursa Mondeo sahipleri ile tanışmak ve yol boyunca sizlerin tavsiyelerini dikkate alarak bir Playlist oluşturmak istiyorum.
Başlangıç olarak ilk şarkı benden
Pentagram - Gündüz Gece
Tavsiyede bulunacak veya uzun yol hakkında tecrübe sahibi olanların yazdıklarını çok dikkatli şekilde dinleyeceğim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Şebnem ferah - çakıl taşları, ben şarkımı söylerken

Uzun yolculuk yapacaksam olmazsa olmazım termos içerisine kendim yaptığım soğuk kahve mükemmel oluyor.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Kaya Faruk
Arif Aykın yazdı:

Şebnem ferah - çakıl taşları, ben şarkımı söylerken

Uzun yolculuk yapacaksam olmazsa olmazım termos içerisine kendim yaptığım soğuk kahve mükemmel oluyor.

Şarkılar eklendi. Frenchpress kahve tercihimdir. Soğuk olarak denemedim ama deneriz. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın
Kaya Faruk yazdı:

Şarkılar eklendi. Frenchpress kahve tercihimdir. Soğuk olarak denemedim ama deneriz. :)

Benimde tercihim frenchpress kahve fakat yolculuk esnasında mümkün olmuyor çok fazla 😊

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Sadece mondeocularla mi tanisma? bence guzergah cok guzel forum ahalisini de gormek fazlasiyla eglenceli ve farkli olacaktir, tabi fikir benimkisi..

Konu coktan secmeli oldugu icin sarki olarak ta mahmut tuncer le le leydida yi da playliste benim icin ekleyebilirsiniz😁

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Kaya Faruk
Alpay Sumer yazdı:

Sadece mondeocularla mi tanisma? bence guzergah cok guzel forum ahalisini de gormek fazlasiyla eglenceli ve farkli olacaktir, tabi fikir benimkisi..

Konu coktan secmeli oldugu icin sarki olarak ta mahmut tuncer le le leydida yi da playliste benim icin ekleyebilirsiniz😁

Estağfurullah sadece Mondeocular değil tabiki ama Mondeo çok başka bişey 😉 Şarkıyı ekledim, her tarza her türe açığım. Keyifli bir yolculuk yapmak istiyorum. 🙂

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Kaya Faruk yazdı:

Estağfurullah sadece Mondeocular değil tabiki ama Mondeo çok başka bişey 😉 Şarkıyı ekledim, her tarza her türe açığım. Keyifli bir yolculuk yapmak istiyorum. 🙂

Nazik davranis icin tesekkurler😊

duzgun tavsiye de bulunayim😊

mabel matiz boyali da saclarin ve gripin sensiz istanbula..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kaya Faruk
Sinan Akgöl yazdı:

Bulutsuzluk Özlemi Yine Düştük Yollara... ;) 

Eklenmiştir 🙂

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Kaya Faruk yazdı:

Eklenmiştir 🙂

Pentagram sevdiğine göre seversin :)  Uzun yol için sana tavsiyem kendini yorma çıkmadan arabanı güzelce kontrol ettir. Basma keyfini çıkar geceleri x2 dikkatli olmakta gerekiyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kaya Faruk
Sinan Akgöl yazdı:

Pentagram sevdiğine göre seversin :)  Uzun yol için sana tavsiyem kendini yorma çıkmadan arabanı güzelce kontrol ettir. Basma keyfini çıkar geceleri x2 dikkatli olmakta gerekiyor. 

Amaç keyifli bir yolculuk. Trafik Polisi olarak dikkat en önecilikli unsur. 🙂

Yorum bağlantısı
Serhat Işık

Ben uzun yolu severim. sana da hayırlı yolculuklar dilerim.  Uğur Işılak'tan 'ha senin ha benim' (şiir) isteğim olsun. eklersen sevinirim. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Bu benim Hypermil müzik listem. Ruhu yormayan ekonomi kastıran favori türkülerimle dolu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca

eee  arada hareketli bişeylerde lazım ankaranın bağları uykunuz gelmesin :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kaya Faruk
Recep Selim Kaya yazdı:

Ne zaman geliyorsun? Benim niye haberim yok 🤔

Bayramdan sonra büyük ihtimalle. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Kaya Faruk yazdı:

2006 model Mondeo'm ile, çıkış Alanya varış Çanakkale olmak üzere, Akdeniz ve Ege istikameti doğrultusunda tek başıma, kafama göre yol almak.

Konuyu gezi ve tatil bölümüne taşıdım.. Bilginize. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kaya Faruk
Mehmet Ozyurek yazdı:

Nasıl uygun görüldüyse 🙂

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Kaya Faruk
Mehmet Ozyurek yazdı:

Konunun herhangi bir işlevselliği kalmadı. Silebilirsiniz. 

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
(düzenlendi)
Kaya Faruk yazdı:

Musadeniz var ise ayni plandaki uyeler devam edebilirler konudan.

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
Kaya Faruk yazdı:

Ne oldu? Gelmiyor musun?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...