İçeriğe Yönlendir

1.4 TSI Passat B6

Yusuf Berke

Recommended Posts

Gökhan Albayrak
Erkan Işık yazdı:

maşallah

gökhan babaya bari bmw almısındır bmw yıllandıkca para yapıyor gecen japonicde diyor 1993 araba 30 bın euro 1998 araba 20 bın euro farkı 25 yaş üstü arabalar amerika pazarına ihrac oluyormuş :)) 

Yok ya, sıfır Qashqai aldırdık (istemeye istemeye). O da sevmiyor heralde, gerçi bende sevmiyorum, çok binmiyor. W211 E200 Kompressör çok istedim, hatta E60 530i (75000km) 'de buldum istemedi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Gökhan Albayrak yazdı:

Yok ya, sıfır Qashqai aldırdık (istemeye istemeye). O da sevmiyor heralde, gerçi bende sevmiyorum, çok binmiyor. W211 E200 Kompressör çok istedim, hatta E60 530i (75000km) 'de buldum istemedi. 

Benim canımda 2015-2016 E180 istiyor dikkat çeker diye almakdan cekınıyorum :))

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
Erkan Işık yazdı:

Benim canımda 2015-2016 E180 istiyor dikkat çeker diye almakdan cekınıyorum :))

Aynı dertten almadık W211 'i. BMW 'yi seneye ben alırım diye istemiştim, ona da babam yanaşmadı.

Yorum bağlantısı
Celal Aydın
Dsg beni hep korkutmuştur korkuttuğu içinde vag grubu araçları çok beğensem de düşünmedim hiç şahsi fikrim bu tabi ki. Kullanan üyelerimizde var onların fikirleri çok daha yerinde olacaktır. Hiç sorun çıkarmadan uzun kmler kullanan arkadaşımda var, 12000 km, 8000 kmde veya daha az kmlerde en az 2 3kere defa servise giden tanıdıklarımda var. 

İlk sahibinden aldım diyor ancak aracın plakalığında kardelen oto Alanya'da bir galeri? 

Vergi dairesinde tanıdık varsa sorgulatın, kaç sahip değiştirmiş görürsünüz. Plakadan her şeyini görüyorlar. Şaseye gerek yok.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
Celal Aydın yazdı:

Vergi dairesinde tanıdık varsa sorgulatın, kaç sahip değiştirmiş görürsünüz. Plakadan her şeyini görüyorlar. Şaseye gerek yok.

Polislerde ulaşabiliyor bu bilgiye. Aracın plakası değişmiş olsa bile eski plakaları bile çıkıyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Celal Aydın
Polislerde ulaşabiliyor bu bilgiye. Aracın plakası değişmiş olsa bile eski plakaları bile çıkıyor. 

Aynen öyle. Dayıma jetta aldık iki yıl önce, 2 yaşında araç 5-6 sahip değiştirmiş. Sorgulattık sistemde. Bu şekilde olanı da var.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

Kadran makyajlı, direksiyon makyajsız [emoji848]

Makyajda kadranlar değişti bunun kadranı klasik mavi vosvos kadranı renklerinde olmalı şüpheli.

Makyaj yılını hatırlayamadım ama bu makyajsız.

Edit: 2010 makyaj yılı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

2009 da önce kadran sonra direksiyon sonra klima değişti. Benim 2010 araç kadran ve direksiyon yeniydi. Daha öncekiler eski direksiyonla geldi.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu
2009 da önce kadran sonra direksiyon sonra klima değişti. Benim 2010 araç kadran ve direksiyon yeniydi. Daha öncekiler eski direksiyonla geldi.

Bilgilendirme için sağolun hocam.2010 vardı bizde de direksiyon ve kadran makyajlıydı.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...