İçeriğe Yönlendir

20 Binde Motoru Değişmiş 55 Bindeki Araç

İsmail Avcı

Recommended Posts

İsmail Avcı

Arkadaslar bi tiguan icin anlastim insallah hersey soylenen gibidir de tiguani aliriz..

ancak bi sıkintisi varsa alternatif olarak bir arac daha belirledim kafamda .

2. Arac 1.2 duz vites 2014 qasqai .aracin yag eksilme sikayeti ile komple motor degismis daha 20 binde iken ,garantiden serviste degismis belgeleri vs herseyi tam sizin fikrinizi almak istiyorum ,siz olsaniz naparsiniz, boyle bi arac alirmisiniz

Yorum bağlantısı
Sedat Ünsal

şu an yağ eksiltme problemi yoksa ben olsam umursamam. sağlam bir pazarlıkla almaya çalışırım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
(düzenlendi)

garantiden değiştiyse düşünecek birşey yok bence, ama tiguana iyi bakın. zincir gergisi zincir filan değişmişmi. değişmedyse hop hemen -2000 tl yapın hesaptan. yoksa +4000 tl ödersiniz minimum. ödedim oradan biliyorum.

tarihinde Dogan Arsiray tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

Serviste sandık motor koyuldu ise alırdım sonuçta sebebi belli kaydı var vs.Yakın arkadaşımın aracıda aynı şekilde 60 binde komple motor değişti.Şuanda 180 bin civarında, birdaha sorun yaşamadı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Sandik motor takilmis ,30 bin km bu motorla gitmis araba suan 55 binde.suan yag eklistme yok.
Skypack donanim boya degisen vs yok 90bin tl son ,fiyat piyasasina gore biraz asagida

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Servisten sıfır motor koyulduğu kesin ise sıkıntı yok.. 

Dışarda değişmiş olsa çıkma motor olabilirdi.. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
garantiden değiştiyse düşünecek birşey yok bence, ama tiguana iyi bakın. zincir gergisi zincir filan değişmişmi. değişmedyse hop hemen -2000 tl yapın hesaptan. yoksa +4000 tl ödersiniz minimum. ödedim oradan biliyorum.

2012 alacagim tiguan zincir degil kayis var galiba,1000 tlyi bulurmu acaba triger

Yorum bağlantısı
Selçuk Tutar

Merhabalar,

Buna benzer bir olay bizimde başımıza gelmişti konusunu aşağıda paylaştım, biz alıcı değil fakat satıcı tarafız, aracımızın başına bu olay geldiğinde 105.000 km de idi şimdi 135.000 km de ve bakım harici servise uğramadı. Satmaktan vazgeçtik hatta şuan kullanıyoruz, Serviste kayıt altında yapılmış motor değişiminin hiçbir sorun yaratacağını düşünmüyorum. Saygılar.

https://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/296269-araç-motor-değişiminin-satışa-etkisi-hakkında/?tab=comments#comment-3303637

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Serviste yapılan motor değişimi sorun çıkarmaz ancak qq'de kullanılan 1,2 motorda bu sorun var deniliyor. Yeni motorda sorun olmadığından emin olmak gerekir. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Ilgilenen herkese tesekkur ederim .ilk baktigim tiguan sorunsuz cikti .
aldim gitti

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ilgilenen herkese tesekkur ederim .ilk baktigim tiguan sorunsuz cikti .
aldim gitti

Hayırlı olsun. Güle güle kullan.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yusuf Berke

Hayırlı olsun, kazasız belasız güle güle binin inşallah. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...