İçeriğe Yönlendir

Fiesta VI - P060B Arıza Kodu

Mehmet Erkan

Recommended Posts

Mehmet Erkan
Sorun akü kaynaklı da yapıyor. Demek ki miyadı dolmuş akünün. Düzelir inşallah sorun çıkmazdır artık.

Bıktım usandım artık valla. Ne yapacağım bilmiyorum. Akü arıza lambası yaktırır mı. Eski kelebeğimi geri mi alsam acaba 300 lira verdim dün.

Yorum bağlantısı
Ömer Sarıgül
(düzenlendi)

Valla haklısınız arızalar çok uğraştırıyor diirek teşhis edemiyoruz 😊yenisi iyidir uğraşmayın bence eski kelebeğinizi alın yanınızda dursun sağlamdır belki. 

tarihinde Ömer Sarıgül tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Erkan
Valla haklısınız arızalar çok uğraştırıyor diirek teşhis edemiyoruz [emoji4]yenisi iyidir uğraşmayın bence eski kelebeğinizi alın yanınızda dursun sağlamdır belki. 
Bu taktıkları zaten arıza tekrar olursa getir paranı al demişti. Acaba bunu geri verip eski kelebeği mi taksam. Belki aküden olmuştur. Aküde değiştim zaten
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Mehmet Erkan yazdı:
Ömer Sarıgül yazdı:
Valla haklısınız arızalar çok uğraştırıyor diirek teşhis edemiyoruz emoji4.pngyenisi iyidir uğraşmayın bence eski kelebeğinizi alın yanınızda dursun sağlamdır belki. 

Bu taktıkları zaten arıza tekrar olursa getir paranı al demişti. Acaba bunu geri verip eski kelebeği mi taksam. Belki aküden olmuştur. Aküde değiştim zaten

deneme yanılma yapılıyorsa kendi kelebegimi takardım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Erkan
deneme yanılma yapılıyorsa kendi kelebegimi takardım.
Ben taktıkları zamam dedim yine arıza verirse getiririm. Dedi tamam. Tam işler yoluna girdi derken bu defa marş basmadı. Cihaz bağlandı akü bitik dendi. Hemen aküyü değiştim marş düzeldi. Acaba dedim bunca zamandır bu arızaya sebep olan bitik akü olabilir mi. Malum bu araçların heryeri elektronik . 300 lira az para degil. Eski kelebeğimi geri taksın arızaları silsin. Tekrar yaparsa gerekirse yeniden bi kelebek ayarlarım. Hep kelebek arızası veriyor çünkü araba.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...