İçeriğe Yönlendir

Ford Mondeo Rüzgarlık ve Krom Uygulama

Türker Aydin

Recommended Posts

Ahmet İhsan Akşen

Mondeo gibi ağırbaşlı araçlarda birde koyu renk ise krom çıta güzel duruyor ama rüzgarlık ile tezat geliyor bana, rüzgarlık biraz daha sportif bir dokunuş.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Türker Aydin

bana da daha ağır başlı duruyor gibi geldiği için yaptırdım. hemde işe yarar bi faydası var. beğendiğin için tşk ederim.

Yorum bağlantısı
Mücahit Erdem

Güzel olmuş.metrelik satılan kromlardan mı kullandınız

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Mondeo gibi ağırbaşlı araçlarda birde koyu renk ise krom çıta güzel duruyor ama rüzgarlık ile tezat geliyor bana, rüzgarlık biraz daha sportif bir dokunuş.

Birçok araca cam rüzgarlığını bende yakıştırmıyorum. 

Kendi aracımda yağmurlu havalarda camı hiç açamıyorum ya tavanda biriken su içeri akıyor camdan dönüşlerde yada yağmur direk içeri yağıyor ama görüntüsü hoşuma gitmediği için takmıyorum. Biraz fazla kaba ve şekilli yapacaklarına daha kibar bir tasarım yapsalar daha güzel olur bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Türker Aydin
Mücahit Erdem yazdı:

Güzel olmuş.metrelik satılan kromlardan mı kullandınız

metrelik satılan kromlar fakat kromun yapıştırıcısının kendinden presli olmasına dikkat edin yoksa atar.

Yorum bağlantısı
Türker Aydin

mehmet abi kapı çıtalarında da var mı derken anlayamadım neden bahsettiğini. uygulamayı ben kapı çıtalarının üst kısmına ve cam fitillerinin yanındaki kaporta aksamına uyguladım. malum plastikten çabuk atar demire daha iyi yapışıyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Tamam. Kapı çıtasına da yaptın mı demek istemiştim.
Parlıyor ama yarım görünce tereddüt etmiştim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...