İçeriğe Yönlendir

Mondeo II - Sunroof Motorunun Kapağı

Ethem Şenkurt

Recommended Posts

Ethem Şenkurt

İyi pazarlar cümleten resimde görülen parça adı nedir bilmiyorum ama sunroof motoru kapağı yazdım kırıldı idareten bant yapıştırdım ama gözüme çok batıyor nerde bulabiliriz yenisini. Tavanı tutan ayakları kırıldı.75056654ebebea7f554d3fe5d19abebf.jpg

Yorum bağlantısı
Türker Aydin

içerisinde sağda ve solda 2 vida ile tutturuluyor birde sunroof a doğru 2 tırnak var sağda ve solda hangileri kırıldı ilk olarak bunları tespit et. vidaları tutan plastikler mi demire geçen tırnaklar mı?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ethem Şenkurt
içerisinde sağda ve solda 2 vida ile tutturuluyor birde sunroof a doğru 2 tırnak var sağda ve solda hangileri kırıldı ilk olarak bunları tespit et. vidaları tutan plastikler mi demire geçen tırnaklar mı?
Hocam vidalara gelen 2 ayak kırıldı, demire geçen tırnağı tutan plastik kısım da kırıldı
Yorum bağlantısı
Ethem Şenkurt
demire geçenlerin ikisi de kırıldı mı yoksa biri sağlam mı
İkisi de maalesef
Yorum bağlantısı
Türker Aydin

tmm ozaman. siyah plastik kelepçe ile içerden kalın kablolardan birde yukarda demirde yuvarlak deliklerden geçirerek tutturabilirsin yenisini çıkmacılardan bulana kadar.

Yorum bağlantısı
Ethem Şenkurt
ethem bey sorunu hallettiniz mi
Yok hocam ya yoldayım giremedim sayfaya
tmm ozaman. siyah plastik kelepçe ile içerden kalın kablolardan birde yukarda demirde yuvarlak deliklerden geçirerek tutturabilirsin yenisini çıkmacılardan bulana kadar.
Yukarı kısmı tamam da hocam plastiğin hangi bölümüne takabiliriz kelepçeyi
Yorum bağlantısı
Türker Aydin

bak orda sunroof un kalın kabloları var ordan geçir birde yukarda aracın yuvarlak demiri var sonra bağla. yani kablosundan destek alcaksın.

Yorum bağlantısı
Ethem Şenkurt
bak orda sunroof un kalın kabloları var ordan geçir birde yukarda aracın yuvarlak demiri var sonra bağla. yani kablosundan destek alcaksın.
Bu parçanın neresine bağlayım hocambfa1102c906c7314978a5db6561a9ab0.jpg
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ethem Şenkurt yazdı:

Bu parçanın neresine bağlayım hocambfa1102c906c7314978a5db6561a9ab0.jpg

Tamir edilir bu... 

Kırılan parçalarla birlikte bir tampon tamircisine götürün.. 

Yorum bağlantısı
Türker Aydin

mehmet abi başıma gelmişti yapamıyorlar daha doğrusu uğraşmıyorlar. ethem bey takınca sunroof un kablosundan tavandaki delikten geçirip bağlayacaksın

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Erdem Yılmaz

faceden de yazmıştım size sıfırı bende mevcut fakat biraz pahalı :(

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...