İçeriğe Yönlendir

LG G5 Şebeke Modu Değiştiremiyorum

Ömer Yürekli

Recommended Posts

Ömer Yürekli

Merhaba,

Belki anlayan vardir bir de size sormak istedim.  Telefonum LG G5 speed modeli (H858) İTHALATCİ garantili olarak almıştım. Kasım ayında gelen android 8.1 güncellemesinden sonra telefonumun şebeke modu değişmez oldu. Yani 4.5g den 3g ye veya 2g ye alamıyorum. Sürekli otomatik modda kaldı. Ne yaptıysam olmuyor. Neden böyle yapıyor bir fikri olan var mı?

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Ömer Yürekli yazdı:

Merhaba,

Belki anlayan vardir bir de size sormak istedim.  Telefonum LG G5 speed modeli (H858) İTHALATCİ garantili olarak almıştım. Kasım ayında gelen android 8.1 güncellemesinden sonra telefonumun şebeke modu değişmez oldu. Yani 4.5g den 3g ye veya 2g ye alamıyorum. Sürekli otomatik modda kaldı. Ne yaptıysam olmuyor. Neden böyle yapıyor bir fikri olan var mı?

farklı bir simkartta denediniz mi? 

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
Ömer Yürekli yazdı:

Merhaba,

Hanımda var aynısı akşam kontrol eder bilgi veririm.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Yürekli
Ersen Tapan yazdı:

Uygulama yükleyerek denedinizmi ?

hangi uygulama Ersen Bey, bilgim yok o konuda 

Ümit Türk yazdı:

farklı bir simkartta denediniz mi? 

Birazdan deneyeceğim Ümit Bey, Deneyip bilgi veririm. 

Yorum bağlantısı
Ömer Yürekli

sorunum çözüldü. Ersen Bey çok teşekkür ederim, uygulama fikri hiç aklıma gelmemişti . Playstore'dan "network mode" adlı uygulamayı indirip değiştirdim. İşe yarıyor. Çook teşekkür ederimm:bravo:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
sorunum çözüldü. Ersen Bey çok teşekkür ederim, uygulama fikri hiç aklıma gelmemişti . Playstore'dan "network mode" adlı uygulamayı indirip değiştirdim. İşe yarıyor. Çook teşekkür ederimm:bravo:
Işe yaradığına sevindim.
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

amarigalının bir sözü vardır. bozuk değilse tamir etme der, şef.

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Dogan Arsiray yazdı:

amarigalının bir sözü vardır. bozuk değilse tamir etme der, şef.

Benim atalar oradan mı geldi acaba.. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Servet Aydın yazdı:

Bozuk değilse boz, sonra yaparsın değil mi o 

I ıh :)

Yorum bağlantısı
Ömer Yürekli

valla en son çare içini açıp bakacaktım. Açabileceğimden şüphem yokta, geri kapatmakta şüpheliyim :D

Yorum bağlantısı
Ömer Yürekli
Servet Aydın yazdı:

Sökmek denmiş geldim 

Sökme kısmı okey,  geri takma kısmında kimse yok :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
Sökme kısmı okey,  geri takma kısmında kimse yok [emoji3]
Iki vida tutuyor alttan. Onları çıkarınca çok kolay ekran ile arka kapak ayrılıyor.

En kolay sökülen telefonlardan diyebilirim.

Söktüm topladım.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...