İçeriğe Yönlendir

Mondeo III - 3 Tuşlu Kumanda Sorunu

Ergun Mutlu

Recommended Posts

Ergun Mutlu

İyi günler 

Birden kumanda çalışmayı kesti pili değiştirdim yine çalışmadı 4 kez ac yapıyorum ama tek bip sesi geliyor anahtar tuşa basınca bip sesi gelmiyor anahtarcı bakti anahtar çalışıyor ama bilgisayarlı tanıtılması gerekiyor dedi

Bulunduğun yerde yapacak anahtarcı yok yani bilgisayarı yok daha doğrusu bunun başka yolu yokmu yedekte kumanda yok

Sadece kumandada sorun var aracı çalıştırıyor sorunsuz .

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Yusuf Davaz

yedek kumanda alınca araştırmıştım. konumda var bunlar. belki işinize yarar diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Ergun Mutlu

Teşekkürler usta bende okudum sizin yazınızı kısmetse Türkiye ye dönünce alicam .

Benim anahtar 5 gündür ne yaptım sa olmadı yarim saat önce kendiliginden çalışmaya başladı ..

Teşekkürler. 

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
İsa Acar

Nasıl temizleniyor bu kumanda? İçini açtım tertemiz, pırıl pırıl. Elektronikçiye götürsem içinde çalışmayan zamazingo var mı diye ölçüp baksa, yenilese olur mu? [emoji849]

Yorum bağlantısı
Yusuf Davaz
İsa Acar yazdı:

Nasıl temizleniyor bu kumanda? İçini açtım tertemiz, pırıl pırıl. Elektronikçiye götürsem içinde çalışmayan zamazingo var mı diye ölçüp baksa, yenilese olur mu? emoji849.png

Yagsiz kontak sprey sıkarak gozle gorulmeyen oksitlenme ve kirleri giderebilirsiniz. Benim xenon beyni su almisti calismiyordu. Kontak sprey ile hayata dondu . 

Yorum bağlantısı
İsa Acar
Yagsiz kontak sprey sıkarak gozle gorulmeyen oksitlenme ve kirleri giderebilirsiniz. Benim xenon beyni su almisti calismiyordu. Kontak sprey ile hayata dondu . 

Deneyeceğim, teşekkür ederim [emoji4]
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...